yaaa allah askına 10 kasımdan sonra dediniz ki şifre deiştire bilecez.sonra bazıları dediki doluluk olur en fazla 15 kasımda değiştirisiniz.bekle bekle tık yoq tarih 19kasım şifre hala aynı resmen bn char dioki gelin bn soyun şifre aynı deiğiştiremiom nasılsa :lolmuch: cvp lar için şimdiden thx extraokk

arkadaşım biraz daha bekle ilerde düzelir hiç olmadı 90 lvl sınırı geliince kesin düzelir :mrgreen:

ElazigLee demiş ki:
demekki arkadas degistirmeyi bilmiyor :lol:
yaa kardeşim bilmesine bilioz bu sitedeki bu konuyla ilgili liklere batım konu baslıklarına gösterimli anlatım lara felan ama olmuor.lord legolas 10 kasımd edi değiştirme olarak bazıları dolu olr dedi 15 kasım dedi 20 oldu hala bişey olmadı anlamadım gitti.bide su var bu sorunla urasan bir cok kişi var hadi bn bilimiom diyelim ki biliom onlardamı bilmioo biraz yorum yaparken insaflı davranın pls :mrgreen:

omer414141 demiş ki:
ElazigLee demiş ki:
yaa kardeşim bilmesine bilioz bu sitedeki bu konuyla ilgili liklere batım konu baslıklarına gösterimli anlatım lara felan ama olmuor.lord legolas 10 kasımd edi değiştirme olarak bazıları dolu olr dedi 15 kasım dedi 20 oldu hala bişey olmadı anlamadım gitti.bide su var bu sorunla urasan bir cok kişi var hadi bn bilimiom diyelim ki biliom onlardamı bilmioo biraz yorum yaparken insaflı davranın pls :mrgreen:
değiştirmeye calısırken nerede hata werior soyle yardım ederim :)
sanırsam tahmin edebiliorum!
mailimi kabul etmior? :lol:
yoksa tam sfreni değiştirdigin zaman confrim diince hatamı cıkıo ?? :lol:

ebri demiş ki:
omer414141 demiş ki:
ElazigLee demiş ki:
değiştirmeye calısırken nerede hata werior soyle yardım ederim :)
sanırsam tahmin edebiliorum!
mailimi kabul etmior? :lol:
yoksa tam sfreni değiştirdigin zaman confrim diince hatamı cıkıo ?? :lol:
cok saol kardeş adam gibi bi sn ilgilendin sorun la.yaa ıd yi yazıom e-mail i yazıom ''change password'' a basıorum uzun bişey cıkıoo analamadım gitti Evil or Very Mad

Yukarı Alt