ben uzun süredir 4gb kotalı tarifedeyim artık yaz geldi ve sınırsız'a geçicem bugün ayın 29'u ve kotam sıfırlanmadı hala,ben eğer bugün internet üzerinden 8mps'e limitsiz 54lira olan tarifeye başvursam,ve hesap kesiminin 1nde olacağını hesap edersek ben 2 gün için 54 liramı ödeyeceğim? veya ne olucak :lol:
şimdiden teşekkürler :curtain:

Pff 54 liraya geciyon da 8 mb hic olmuyor net hep 2 ye yakın oynuyor lanet olsun böyle internete bide durmadan net kopuyor.

Ps: 4 Gb kotalıyken arıyolar zorla 8 mb yaptırıyorlar.

Absence

Bana sorsana sen
bu ay aynı tarifedesin aybaşında değişicek tarifen

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Pff 54 liraya geciyon da 8 mb hic olmuyor net hep 2 ye yakın oynuyor lanet olsun böyle internete bide durmadan net kopuyor.

Aynen santral 2 sokak üstümüzde.49 lira ödüyorum sınırsız,8mbit diye yazıyor faturada.

Ps;TTneti ara arıza kaydı bıraksınlar ama kotayla ilgili bir sorun olduğundan arıza kaydı 15gb ı geçmişsen o ay oluşmuyomuş.Ayın başında araman gerekmiş.
444 0 375 Tel no ^^

Trezeguet demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:

Aynen santral 2 sokak üstümüzde.49 lira ödüyorum sınırsız,8mbit diye yazıyor faturada.

Ps;TTneti ara arıza kaydı bıraksınlar ama kotayla ilgili bir sorun olduğundan arıza kaydı 15gb ı geçmişsen o ay oluşmuyomuş.Ayın başında araman gerekmiş.
444 0 375 Tel no ^^

Teşekkür ederim denicem :twisted:

Yukarı Alt