1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Taraftar diyor ki!..

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Taraftar diyor ki!..
    Muhabirlerimiz Furkan Hacımale ile Bahadır Bakır, Beşiktaşlı taraftarlara Guti transferini sordu.

İşte Siyah-Beyazlı futbolseverlerin gözünden bir dünya yıldızı...

Şafak Ereli: Sadece Türkiye’de değil, dünyada transfer piyasasını alt-üst ettik. Bu transferde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Gerçekten de takımın kalitesi inanılmaz düzeye ulaştı.

Gökay Keleş: Buradan yönetime sitemde bulunuyorum. Aldığımız maaş belli, ancak bir yıldızın formasını almaya yetiyor! Ama olsun... Formaya paramız yetmese de iyi bir forvet daha gelsin.

Hüseyin Vardarbaş: Serdal babadan Allah razı olsun. Hani nerede Haldun Üstüneller, sahte yıldızlar? Biz getirirsek, böyle adamlar getiririz. Burada yaşananlar sihir değil gerçek!

Selim Kır: Stoch’u aldılar, Ricardo Quaresma geldi... Cana’yı aldılar, Guti Hernandez geldi... Rakiplerimiz Allah rızası için bir de forvet alsınlar, biz de daha iyisini getirelim.

Bora Karakuş: Xavi Hernandez gelene kadar en iyisi Guti Hernandez! Adam kundaktan beri Madrid’de oynamış ve yaşayan efsane. İlk transferini yapıyor ve bizi seçiyor. Bundan büyük transfer olmaz.

Hamdi Abdioğlu: Başkan bize bir de forvet getir. Böyle bir kadroyu ben ömrüm boyunca görmedim. Kapalıdan kombinemi de aldım, Guti formamı da alacağım. Açık ara şampiyonuz bu sene, rakibimiz yok.

Okan Tüfekçi: Bu transferler sonrasında ligin boşuna oynanmasına gerek yok. Şampiyon bellidir ikincilik yarışı zevkli olacak. Guti’yle asıl hedef Avrupa’da başarı olmalıdır. UEFA Kupası’nı da istiyoruz.

Halim Onaran: Serdal Adalı’ya beste yapacağım, inleteceğiz sonra burayı. Guti gibi bir futbolcuyu burada izleyeceğiz. Forvet de istiyoruz başkandan. Robinho’yu da getirsin, başka bir şey istemiyorum.​

2. RiqueLme

RiqueLme Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hamdii büyük konuşma :D
    Gs de kimleri almıştı gecen sene unutma

3. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Feysbuktan adamı bulup yollayalım mesajı :P

4. RiqueLme

RiqueLme Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hacı Gs faciasından sonra bjk li arklar fazla büyük konusmuyor ^^

5. Mavi Duman

Mavi Duman Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yoo gayet konuşuyoruz.diyorki zaten 1. belli 2.lik zevkli olacak.avrupada başari önemli.anladin

6. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Burak Eftekin : Umarım GüvendiğiNİZ dağlara karlar yağmaz :P

7. Ksepra

Ksepra Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beşiktaş evinde kaybetmez artık bir tek belki deplasamanda yeniliriz Gerisi Galbiyet Yani beşiktaş garanti Şampiyon 2. lik yarışı olacak diğer takımlar arasında