Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tanrı Nou Camp'ta Görüldü!

Inter T.Direktörü Jose Mourinho Barcelona'yı yıkan adam olarak bu gece Nou Camp'ta ben 1 numarayım diye 90bin kişiye işaretini yaptı bu gören Barcelonalılar çıldırmışa döndüler ama yapacak birşey yoktu Inter Finale adını yazdırmıştı bile 8)

extraloob demiş ki:
İtalyan basını hep deli başlıklar atmıştır bu sefer onlardan önce ben atıyorum, yarın size italyan gazete küpürlerini sergileyeceğim, bakalım en güzel başlığı kim atmış görelim 8)

Az kalsın gidiyodu tanrı ünvanı elinden golü saymadılar ';..;'

Mourinho'lu İnter dersine çok iyi hazırlanmış ,
Barcelona top oynayamadı , 27. Dakika da İnter 10 kişi kalmasına rağmen Barcelona'nın adam gibi bir pozisyonu yoktu, ancak İnter'inde pozisyonu yoktu , çünkü İnter defansa gömülmüştü zaten 10 kişi kalan takımında yapması gereken buydu, Barcelona'nın ataklarını o kadar güzel savuşturdular ki , İtalyan Defansı nedir , İnter bunun dersini vermiş oldu bir kez daha.Bu kadar katı defans görmemiştim, ancak Mourinho kararlı tavırlarıyla bu turu Barcelona'ya vermeyeceğini belli etmişti ki ; Maç bitiminde çocuklar gibi sevinmesi de bunun bir kanıtıdır.

Helal olsun, Mourinho mükemmel bir teknik direktör.
İyiler sevilmez.
Sevgi ve saygılarımla...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şaka gibi adamın hiçbir eğitimi yok babası antrenörken bunu paf takımları izlemeye gönderiyormuş iyi futbolcuları gözlemleyip babasına rapor ediyormuş sonra antrenörlük kapıları aralanıyor ve porto ile lig şampiyonu ve şampiyonlar ligi şampiyonu oluyor ardından Chelsea alıyor onlarla lig şampiyonluğunu kazanıyor ingizli liginde manu ve arsenal ve liverpool'u harcıyor şampiyonlar liginde büyük işler yapıyor o da yetmiyor Inter'e geliyor yıllarca şampiyonluk yüzü göremeyen Inter şampiyon oluyor bu senede liderler ve bu yıl şampiyonlar liginde finaldeler varmı böyle bir adam, bence yok.

Real Madrid peşindeymiş 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
volkan.ka demiş ki:
Mourinho'lu İnter dersine çok iyi hazırlanmış ,
Barcelona top oynayamadı , 27. Dakika da İnter 10 kişi kalmasına rağmen Barcelona'nın adam gibi bir pozisyonu yoktu, ancak İnter'inde pozisyonu yoktu , çünkü İnter defansa gömülmüştü zaten 10 kişi kalan takımında yapması gereken buydu, Barcelona'nın ataklarını o kadar güzel savuşturdular ki , İtalyan Defansı nedir , İnter bunun dersini vermiş oldu bir kez daha.Bu kadar katı defans görmemiştim, ancak Mourinho kararlı tavırlarıyla bu turu Barcelona'ya vermeyeceğini belli etmişti ki ; Maç bitiminde çocuklar gibi sevinmesi de bunun bir kanıtıdır.

Helal olsun, Mourinho mükemmel bir teknik direktör.
İyiler sevilmez.
Sevgi ve saygılarımla...

bir eklenti yapayım maç başladığı gibi barça pas yapıyor inter hiç matap olmadan yerinden kıpırdamıyor ne zaman orta sahayı geçiyorlar inter hemen 3 kişi basıp deliler gibi koşuyor demek ki neymiş üzerine gidilmezse barça top oynayamıyor tek yaptığı pedro ile messi arasında geçti onlarda ne yapacaklar ki helal olsun gerçekten büyük hocaymış.

Ps : ilk gol ofsayt'tı.

Takımı
Besiktas
Valla maçtan çok ilgimi konu başlığı çekti.. Okan abi sana şu soruyu yöneltebilirmiyim?

"Nesin sen ????" :buddha: daral: 8)

extraloob demiş ki:
şaka gibi adamın hiçbir eğitimi yok babası antrenörken bunu paf takımları izlemeye gönderiyormuş iyi futbolcuları gözlemleyip babasına rapor ediyormuş sonra antrenörlük kapıları aralanıyor ve porto ile lig şampiyonu ve şampiyonlar ligi şampiyonu oluyor ardından Chelsea alıyor onlarla lig şampiyonluğunu kazanıyor ingizli liginde manu ve arsenal ve liverpool'u harcıyor şampiyonlar liginde büyük işler yapıyor o da yetmiyor Inter'e geliyor yıllarca şampiyonluk yüzü göremeyen Inter şampiyon oluyor bu senede liderler ve bu yıl şampiyonlar liginde finaldeler varmı böyle bir adam, bence yok.

futbol zekası konusunda en iyiler arasında sayabileceğim biri fakat kibirli tavırları,küstahça duruşu ve benden iyisi yok yorumları ile karakterini hiç sevmediğim bir teknik adam. sin:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TillDoomsDAY demiş ki:
extraloob demiş ki:

futbol zekası konusunda en iyiler arasında sayabileceğim biri fakat kibirli tavırları,küstahça duruşu ve benden iyisi yok yorumları ile karakterini hiç sevmediğim bir teknik adam. sin:

kuzum bırakta ilah olsun adam ne olacak ki işi teknik direktörlük, ve işi gereği her takımda her kupayı alırım diyor alıyor :buddha:

Bu maç şifresiz oldu herhalde izleyemediydim önceki maçları bu maç yayınlandı nedense uyduda

maçtan önce herkesin tahmin ettiği gibi barça pedro ile messi ye top atıp onların ne yapacaklarını beklemekti inter ise 11 kişi defans yapıp gol yemeden kontra ile gol atmaya çalıştı..... maçın böyle bitceği belliydi

Maçın sonucu kestirebilseydim iddaa bi kupon yapıcaktım ama yapsaydım Inter *** alır derdim :lol:

Utanmadan bide inip sahada elini kaldırmazmı biri bana sölesin sizcede barcelona inter'e karşı tek kale oynamadımı ? Çok rezil maçtı inter paso kapandı kendi ceza sahasına adamlar kapanmaktan hücuma çıkamadılar toplam atak sayısı 90 dk boyunca ya 6 dır ya da 7 .. e o kadar kapanan takıma gol atmakta zor tabi 10 kişi ceza sahasında etten duvar ördü açıkcası ben inter'in oyununu hiç beğenmedim tıpkı bizim arkadaşlara yaptığımız halı saha maçına benzedi başka farkı yok.

FawKes demiş ki:
Utanmadan bide inip sahada elini kaldırmazmı biri bana sölesin sizcede barcelona inter'e karşı tek kale oynamadımı ? Çok rezil maçtı inter paso kapandı kendi ceza sahasına adamlar kapanmaktan hücuma çıkamadılar toplam atak sayısı 90 dk boyunca ya 6 dır ya da 7 .. e o kadar kapanan takıma gol atmakta zor tabi 10 kişi ceza sahasında etten duvar ördü açıkcası ben inter'in oyununu hiç beğenmedim tıpkı bizim arkadaşlara yaptığımız halı saha maçına benzedi başka farkı yok.
E zaten istedikleri o adamlar güzel defans yaptı ama ben barçada yine de bir ışık göremedim daral:

CaRTMaNN demiş ki:
FawKes demiş ki:
E zaten istedikleri o adamlar güzel defans yaptı ama ben barçada yine de bir ışık göremedim daral:
Barça yabcagnı yaptı x) ilk gol ofsayt değil ama ikinci golü hakem harcadı . bu maç'da hakemde çok rol oynadı . Barcelona'yı cekemediler :)

Yukarı Alt