arkadaşlar bizim sw de talismanları tamamlayıp silah alanlar var.

peki rogue clerikler hangi silahı alcak. dager mi xbowmu napcaz. :starving:

hadi onlar seçme hakkı sunuyorda ben ne seçicem dager mı xbowmu

blade kolay
bow kolay
viz kolay
glavie kolay

ama biz 2 silah kullananlar napcaz. yada shield kullananlar napcak. görev tekrarı varmı acaba.

effsane_61 demiş ki:
hadi onlar seçme hakkı sunuyorda ben ne seçicem dager mı xbowmu

blade kolay
bow kolay
viz kolay
glavie kolay

ama biz 2 silah kullananlar napcaz. yada shield kullananlar napcak. görev tekrarı varmı acaba.
görev sadece 1 kerelik. 1 tanesini seçeceksin ^^

riririra riririra o zaman a grade xbow alcaz. b grade dager. nasılsa sw de xbow çar çok yok dager düşen birinden satın alcaz.

yeni takas ettim vizi bu dager çarı aldım manyak valla çar. dün glavie ile pvp ediyorduk. o ful nova ben habire heal yapıyordum yatmamak için yeter dedim. bu ne xbowla bi yatırdım adamı. dagerla desperadoyu açıp bi çaktım 67k yedi. başını önüne eğip gitti garibim.

30 box 15 adet serinalardan (total) kestik ne talişman nede başka bişey düştü.Hala anlamış değilim görevler tamam.Eksik bişey yok.Lag diz boyu hiç bişey anlamadım.Eksik bişeyler yapıyoruz ama ne.Tamam biraz şansa bakar ama o şans kırılması lazımdı çoktan...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
her zaman kırılmaz bende 2 kere girdim ikisinde de party de 2 tane düştü bana vermedi ama.

effsane_61 demiş ki:
riririra riririra o zaman a grade xbow alcaz. b grade dager. nasılsa sw de xbow çar çok yok dager düşen birinden satın alcaz.

yeni takas ettim vizi bu dager çarı aldım manyak valla çar. dün glavie ile pvp ediyorduk. o ful nova ben habire heal yapıyordum yatmamak için yeter dedim. bu ne xbowla bi yatırdım adamı. dagerla desperadoyu açıp bi çaktım 67k yedi. başını önüne eğip gitti garibim.
pvp yapıyorsan dagger almanı tavsiye ederim

bizim sw de bir kişi hem 2h aldı hemde eu kalkan a grade.

eğer 2 silah alınabiliyorsa ben hem dager alırım hem xbow bu konuda bilgisi olan varmı acaba

Yukarı Alt