renklibere demiş ki:
gecen gece saat sabahın beşi artık yapacak bişey yok öle geziyorum internette bi oyuna döneyim dedim o sizin beğenmediğiz işaretlerde kasıyorum gene neyse oyuna dondum benim bot yarkana dalmış aynı yerde iki bot kasıyoruz ikimizda yarkana dalmışsız çıkalı saniyeler olmuş çünkü ne o yatmış ne ben o işaretlerde bişey var inanmıyosunuz ama eğer bu yopicte içinde bir sun olan ss görürseniz şaşırmayın işaretler için film bile yaptılar siz hala işin dalgasındasınız işaretler diyorum başka bişey demiyorum hade kolay gele bol sunlu günler saygılarımla
Korkutma beni :lolmuch: İşaretlerin bir anlam taşıdığını sanmıyorum fakat çok dikkatlisin, tebrikler.

iz zamanla kaybolur gider sonuçta izdir ama bunlar devamlı o kısımda sabit izler

size kısa bişey anlatayım (yanlış biliyorsam doğrusu söyleyin lütfen) ben oynamadım ama aramızda kesin oynayanlar vardır ps2 de ölümcül deneyin oyunu varmış bi arakdaşım anlattı banada bir bölüme gelmiş yapılması gereken bişey var ama 4 5 gün boyunca ne yapması ve bölümü geçmesi gerektiyini bulalmış biliyomusunuz neymiş oda da bir tablo varmış eğer tabloya mum yada ışık neyse tutulup bakılırsa orada o bölüm gecilmesine yardımcı olacak şey yazıyormuş demek istediğim şöle düşünün neden herkez silahına elizir veya stone basmak için tomb chin e gidiyor heryer aynı deilmi ????

Yukarı Alt