1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

"Takım olduk"

1. Journalist

Journalist Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    "Porto maçına çok farklı bir Fenerbahçe çıkacak. Bence çok güzel günler Fenerbahçe'yi bekliyor.." diyen Uğur Boral, takım olduklarını ve sahada artık herkesin zevk aldığını söyledi..

"G.Saray maçında da bu görüldü ki, artık bireysel sevinen bile kimse yok. Gerçekten takım olarak çok iyi oynuyoruz.. Rakiplerimize pozisyon dahi vermiyoruz. Ben hatırlamıyorum. Takım olarak hareket ettiğimiz için saha içinde biz, tribünde taraftar bundan zevk alıyor. Bu bizim için çok sevindirici bir olay."

"Futbol takım olmak demektir. Takım olduğumuzu düşünüyoruz. Sezon başındaki o hatalı golleri yemiyoruz. Bu da çok sevindirici. Üzerimizde artık iyi bir enerji hissediyoruz. Stresi attık, kendimize güvenimiz arttı. İnşallah böyle devam eder ve biz ve izleyenler keyif alırız.."

"Biz defansa yardımcı oluyoruz. Orta saha ve forvet olarak çok iyi birleşiyoruz, saha içinde fedakarlık yapıyoruz, çok iyi birleşiyoruz. Arsenal maçında da bunu yaptık. Bu maçlar da bunu becerdik."

"Porto maçından artık daha ümitliyiz. Artık herkes, yanındaki arkadaşına güveniyor. Porto maçına çok farklı bir Fenerbahçe çıkacak. Bence çok güzel günler Fenerbahçe’yi bekliyor.."

"Ben aslında hırçın biri değilim Takım kötü giderken, saha içinde bazı şeyleri kendime yediremediğim için agresifleştim. Bazı olaylar beni bu hale getirdi. Yaptığım hatanın farkındayız. Eski Uğur’a dönme eğilimindeyim ben de.. İnşallah öyle şeyler görmeyeceksiniz.."