Arkadaslar ben silkroad da takilmalar ve kasmalar yaşıyorum. Aslinda sistemim hiçte vasat bir sistem degil. Assagiya sistemi yaziyorum:
ati readon x550 ekran karti
asus p5rd2vm anakart
pentium 4 3,0Ghz işlemci
1024 mb ram (bilgisayarimda 960mb olarak gösterio :S)
seagate 250gb harddisk.

Ben legend 2 de çok rahat bir oyun oynuyordum. Gayet memnundum hatta çoğu arkadaşim şaşirip kaliyorlardi makinanin performansina. Ama legend 3 de şuanda tek başima bile kastigim yerrde oyun kasiyor. Format attim yinede düzelmedi. Sorunun kaynagi sizce ne olabilir?

%90 legend3 de gelen yeni grafik yazılımları. Benim diğer pc nin ekran kartı kötüydü ATİ. LG2 de gayet güzel çalışıyordu LG3 gelince problem çıkartmaya başladı şehirde atmalar falan. Yeni ekran kartı aldım nvidia şu an gayet memnunum. Ama istersen bi ekran kartının driverini güncellemeyi dene derim.

Titus Pullo demiş ki:
%90 legend3 de gelen yeni grafik yazılımları. Benim diğer pc nin ekran kartı kötüydü ATİ. LG2 de gayet güzel çalışıyordu LG3 gelince problem çıkartmaya başladı şehirde atmalar falan. Yeni ekran kartı aldım nvidia şu an gayet memnunum. Ama istersen bi ekran kartının driverini güncellemeyi dene derim.
ekran kartini daha dün gece güncelledim.
Bu kadar sağlam bir sistemin kasmasi bence normal bir durum degil :S
sorun başka bir yerde olabilir mi ?

punishter548 demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
ekran kartini daha dün gece güncelledim.
Bu kadar sağlam bir sistemin kasmasi bence normal bir durum degil :S
sorun başka bir yerde olabilir mi ?

kardes oyundan kaynaklanan eksıkler war bunlardan dolayı ????? hatası ve donmalar yasanıyor en kısa zamanda geçmesini diliyoruz başka bişi değil ben de de ??? hatası veriyor sureklı.... istersen sen bir de WİNDOWSUNU update et derim belki gecer :D

Midbroke

Bilgiliyim
x550 bende de var 256 lık hiç kasma yasamıyorum ekran kartını gncelledim falan .

Yukarı Alt