d0d0can demiş ki:
rabdor2889 demiş ki:
d0d0can demiş ki:
hayır arkadaslar seroyla takas etmeyın sakın benı bıle kandırdı kac senelık arkadasım.. :@
Kandırmadım ilk baş konunun aslını öğren ona göre buraya yaz istersen !!!

Ben bu Forumda kaç kişiyle takas yaptım

Sana charın id pw e mailini ilk ben verdim değiştin öyle değilmi ve sen verdin bana id pw e mailini yanlış verdin bu senin yaptığın ayıp değilmi peki sonrada gelmiş charımı geri ver diyosun kendi yaptığına bak bence !!!!
bak sımdı ben emaılı yannıs vermedım emaılı bana yıgıt verdı ben kotu bı nıyetım olsa skıllerın bozardım charın ıtemlerını yere atardım kotu bı nıyetım olmadıgından senın charını gerı verdım ve sen ıtemlerımı vermedın +5 ss lerımı almısın spearımı almısın yuzsuz gıbı ıtemlerımıde almısın asıl yaptıgına sen bak sonra konus tamam mı.Benım senı kandırma gıbı bı nıyetım yok ve olmazda.kac senelık arkadasımsın ama senın bılecegın ıs sero bundan sonra ne muhattab ol ne de bısı ben sana guvendım o kadar senın yaptıgına bak YAZIKLAR OLSUN. :cry: :cry:
e maili bilerek yanlış verdiğinden %100 eminim çünkü o zaman siteye neden takas konusu açıyosun ve başkasıyla takas etseydin vericektin eminim doğru e mail + yiğit felan hepsi bahane uydurma hepsi hiçbirine inanmıyom sen bu charı 90 a kasmışsın hiçmi denemedin verdiği e maili bu kadarda yalan atma

ben yıgete kac kere soyledım charın e-maılını ver kaybedeceksın charı takas yapıcam ver ver ver ver kendısıde sahıt bana vermedı daha dun kendısı degıstırdı charın sıfresını ve hayla bana soylemıyor ınanmıyorsan yıgıtede sorabılırsın ser0 musun şer0 musun ben sana kotu bısı yapmak ıstesem vıpdekı charın pw sını degıstırıp devılınde pw sını degıstırırdım asıl sende hıc akıl yokmu . ?

E-maili ben yanlış werdim kardeşim bende 5 tane e-mail wardı hangisi oldugunu unuttum dogukanda hemen takas etmişben dogru msn i bulmamıştım... Itemleri Verirmisin ? biz sana charını verdik..

WildKing demiş ki:
E-maili ben yanlış werdim kardeşim bende 5 tane e-mail wardı hangisi oldugunu unuttum dogukanda hemen takas etmişben dogru msn i bulmamıştım... Itemleri Verirmisin ? biz sana charını verdik..
bak benım yalan borcum yok.ben sana guvendım sen ıtemlerı almısın sero sana son kez dıyorum ıtemlerımı verırmısın yada sadece pro setı ver tamam bana barı 1 tane setımı ver bana yeter o senden acc lerı ıstemıyorum.

Yukarı Alt