ArkadasLar 66 level Charımı Takas Yapmak istiyorum Charım Full str glavie Dir Full Str Bow Lar ile Takas Yapacağım ... Oyundaqi Nick K0L3R4 TurkeY Guildindeyim Takas Yapma Amacın Glavier den Sıkılmamdır .... Bu konuya yazarsanız sevinirim

Hayırlı Satışlar K0L3R4
Bn ThePaiN bu arada uzun zamandır giremiyorum girsem bile lagdan 5dk. sona DC yiyorum eğer oyundaysan guildekilere iletirsin Teşekkürler :)

K0L3R4 Dostum Fııstık Gibi GLavier Bırakılıp INT e Takas YapIlırmı Yhaf Sakın takas Yapma Bnce(Bowa Bişey Diyemem) :P

PS:Oyundaysen Bnm Yeni Charı Guilde Alalım Yhaf Sıkıldım..Guildsiz Olmuyor ?!!!!!!.....

KolerA demiş ki:
K0L3R4 Dostum Fııstık Gibi GLavier Bırakılıp INT e Takas YapIlırmı Yhaf Sakın takas Yapma Bnce(Bowa Bişey Diyemem) :P

PS:Oyundaysen Bnm Yeni Charı Guilde Alalım Yhaf Sıkıldım..Guildsiz Olmuyor ?!!!!!!.....
Arkadaşın dedigi dogru Bir heves için bırakacaksın glaive yi İntci alacaksın Sonra pişman olacaksın oyunu bırakacaksın.Takas etme kalsın kanımca :wink1:

Tamam ArkadasLar Takas Etmiyorum Haziranın 8 ine kadar oyuna giremedim 8 inden sonra 24 saat gircem İnş ... ^^ medusa Yenı charmı açtın :P

CasH_87 demiş ki:
Tamam ArkadasLar Takas Etmiyorum Haziranın 8 ine kadar oyuna giremedim 8 inden sonra 24 saat gircem İnş ... ^^ medusa Yenı charmı açtın :P
EET Ama pek Kasmıorum 6 Gün Sonrasını Bekliorum...6GÜn Sonra ROHAN ONLİNE Açılsın Hemen İndirip Bİ koNtrol Edim Eğer Beğenmezsem Tam Gaz ECSRO u KaSIcam..Ama Beğenirsem Rohanda Kalıcam :santa:

PS:Ahanda Bnm Ezik cHARLARIm :mrgreen:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hihi charların şekilmiş Glavienin heralde elindeki sos+5 e benziyoo nese inşşş bizimle devam edersin daha gidecek çok yolumuz var :)

Yukarı Alt