Extacy demiş ki:
redseytans demiş ki:
hata aşağıdaki resimdeki gibi, help me pls!!!

http://rapidshare.com/files/234041768/tSRO_Media_by_Silver_v1.1.rar

bunu indiripte oyunu bi ingilizce yapsana belki hatanda kalkan eğer kalkmassa hatanın ne olduğunu biliriz :wink1:
bu dosyayı önceden indirmiştim denedim çalıştıramamıştım.şimdi tekrar yükledim Media.pk2 dosyasıyla değiştirdim. bu dosyadan önce v1.192 idi, tSRO_Media_by_Silver_v1.1.rar daki Media.pk2 yı yükleyip açınca versiyon düşüyor ve v1.191 oluyor ve oyunu açınca tekrar update yapıyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
redseytans demiş ki:
Extacy demiş ki:
redseytans demiş ki:
hata aşağıdaki resimdeki gibi, help me pls!!!

http://rapidshare.com/files/234041768/tSRO_Media_by_Silver_v1.1.rar

bunu indiripte oyunu bi ingilizce yapsana belki hatanda kalkan eğer kalkmassa hatanın ne olduğunu biliriz :wink1:
bu dosyayı önceden indirmiştim denedim çalıştıramamıştım.şimdi tekrar yükledim Media.pk2 dosyasıyla değiştirdim. bu dosyadan önce v1.192 idi, tSRO_Media_by_Silver_v1.1.rar daki Media.pk2 yı yükleyip açınca versiyon düşüyor ve v1.191 oluyor ve oyunu açınca tekrar update yapıyor.

update bitti oyun açıldı, ingilizce oldu.
hata şifre yanlış diyor üç defa girince de DC hatası veriyor.
ama şu var ki kullanıcı adi ve şifre doğru,oyunun sitesine aynı kullanıcı adı ve şifresi ile girebiliyorum ve mailime de geldi kullanıcı adı ve şifresi, yani yanlış değil. 2 hesap aldım iki hesapta da aynı hata veriyor. ayrıca türkçe karakter falan da kullanmadım, help me pls!!!!!!!

redseytans demiş ki:
dün indirdim, ilk sayfadakini yapınca oluyor. bu gün olmuyorsa bişey diyemem tabii.

bende su AntiSensor vardi. herhalde ondan olmuyo. tam emin deilim ama neyse, onemli deil.

redseytans demiş ki:
+ 1 bende de aynısı update'den sonra da oyun birden hata veriyor ve kapanıyor.

KereM 0ztuRk demiş ki:
1-2 yi yaptım 3. de bu hatayı veriyo? ve bi türlü geçemiyorum biraz daha ayrıntıLı anLatırmısın?
- Resim Silinmiş.
Bende üyelik alamıyorum... Bu sayfadan sonraki adımda hata veriyor. Tamam diyince bi önceki sayfaya geri dönüyor...

Su soruna bakabilir misiniz acaba ? :coffee: Bi yardım edin ?? :think:

Teşekkürler... :beer:
:coffee:

arkadaslar benim sorunum herseyi eksizsiz yapmama ragmen id ve pasordu dogru girmeme ragmen yanlıs dio..e-mailime ıd ve sifrem yollanmıs 2 tane link var biri siteye dieri baska bi siteye yönlendirio..oyunu indirdim fakat id yanlıs dio bi arkadas acıklmamada bunlunur mu lütfen ..?

Megaupload Link KIRIK..... Bot link kırık... > alternatif client ise... 4096 internet hızım var... 65 kb ile indiriyo...
ACİLL yardımm

aksserdar demiş ki:
Megaupload Link KIRIK..... Bot link kırık... > alternatif client ise... 4096 internet hızım var... 65 kb ile indiriyo...
ACİLL yardımm
arkadaşım 16 haziran saat 02:27 linki kontrol ettim çalışıyor, açılmıoyrsa ağ bağlantılarından özelliklere gireceksin,
yerel ağ bağlantısına sağ tıkla>özelliklere gir>karşına liste geliyor en altta internet erişim kurallarına gir>DNS sunucusunu 208.67.222.22 ve 208.67.220.220 yap kesinlikle girersin ve indirebilirsin, biraz önce kendim kontrol ettim
ama dediğin gibi bot linki kırık, alternatif link http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=314&t=129250
inidirdim biraz önce ama çalışıyor mu daha kontrol etmedim.

redseytans demiş ki:
aksserdar demiş ki:
ACİLL yardımm
arkadaşım 16 haziran saat 02:27 linki kontrol ettim çalışıyor, açılmıoyrsa ağ bağlantılarından özelliklere gireceksin,
yerel ağ bağlantısına sağ tıkla>özelliklere gir>karşına liste geliyor en altta internet erişim kurallarına gir>DNS sunucusunu 208.67.222.22 ve 208.67.220.220 yap kesinlikle girersin ve indirebilirsin, biraz önce kendim kontrol ettim
ama dediğin gibi bot linki kırık, alternatif link http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=314&t=129250
inidirdim biraz önce ama çalışıyor mu daha kontrol etmedim.
Arkadaşım dediğini yaptım ama hiç bir değişiklik olmadı yine megaupload hata veriyor ve mozilla çöküyor

EmmaW

bu vsrodaki gibi botların banlanmadığı gmlerin bakmadığımı bi servermı yoksa normal gm ler her hafta botları banlıyorlarmı?

Yukarı Alt