1-2 yi yaptım 3. de bu hatayı veriyo? ve bi türlü geçemiyorum biraz daha ayrıntıLı anLatırmısın?
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yolunda oyunu yeniden başlatmak için Linked:

Bu pegging of the Silk Road bir klasöre yükleyebilirsiniz iyi Download itici güç.
Bu asma içinde Çalıştır "itici güç. Exe" görev çubuğunda bir "beyaz el simgesi görünür ve küçük açı sonra" dosyası
Çift tıklayın veya sağ tıklayıp "küçük el simgesi" → "başlangıç oyun" → bulmak ve seçmek "oyunu başlatmak için sro_client.exe" dosyasını oyun klasörü seçin
Kısayollar:
Ana Sayfa --- fiş arayüzü exhaled
Ekle --- kapatmak için başladı
Sonu --- kapatıyorum durdurmak için
--- F6 kısayol oyun pencere en aza indirmek için
--- F7 kısayol özel oyun pencere boyutu
--- Ve F8 kısayol tam ekran pencere
Örneğin, aşağıdaki resim:

Pencerede asılı with the use of:

Basın F6 kısayol oyun pencere en aza indirmek için
Hemen en aza indirmek için F6 oyun arayüzüne tuşuna basın
Siz önce olduğu gibi diğer pencere çalışma won't oyun çalışması projenin çalışmalarına işaret kullanımı (Şu anda bu basın F6 çalışmalarını azaltmak için, oyun otomatik olarak) Pencereden dışarı atlayacaktr kilitlendi olacak
Bu özellik küçük özellikleri neredeyse% 0 düşürüldü olabilir CPU kullanımını azaltmak için izin verir.

F7 tuşuna basın kısayol tuşları, oyun penceresinin boyutunu özelleştirmek
Plug-in klasörüne aşağıdaki bölümlerde içinde sro.ini kağıt bulmak için:
[PENCERE]
Genişlik = 400 <= [genişlik] bir sayısal halinde grafik kartı desteği değiştirmek
Height = 200 <= [yüksek] bir sayısal halinde grafik kartı desteği değiştirmek
Örneğin, F7 tuşuna basın zaman 1152x864 ekran modunda bir test dönüştü olabilir, size = 1152, Boy değerine = 864 ayarlamak için ayarlamak Genişlik olacaktır istiyorum.
Ikinci tam ekran moduna oyun geri göre özel bir ekran boyutu bir dönüşüm ile F7 kısayol tuşları.

F8 tuşuna basın anahtarlar, tam ekran penceresinin
Sistem varsayılan oranı bu pencere için kısayol tuşları.
Bir sistem tam ekran modunda ikinci oyun göre azaltılması boyutunu bir pencerenin bir oran ile F8 tuşları.
Daha açık oyun ve otomatik açılış ve kullanın:

1. Fişi Açik belge sro.ini içinde klasör ins.

2. Aşağıdaki ayarları girin:
[LOGIN1] bağlantıları birden fazla açık elle yukarıdaki resmi [LOGIN2] --- [LOGIN10] çerçevesinde ekleyebilirsiniz oyunun yapılandırma eklemek için hesap açmak için kullanılmak üzere
Hesap = Hesap Oyunu
Şifre = oyun şifre
ServName = sunucu adı (örneğin, Sunucu: Star)
CharName = Kişi adı
AutoLoop = Evet (EVET = otomatik olarak oyun sonra kapatmak NO = açılış oyunu açılış sonra kapatmak) otomatik
ReloginDelay = 30000

3, açık farenin sağ tıklatın beyaz el ile sağ alt köşesindeki asma sonra) olabilir ****( Otomatik Lgoin seçin..

4, eğer oyun zaman otomatik giriş hesabı ve güç şifre otomatik doğrulama resmi doldurmanız gereken hesap kullanmıyordu.

5. Daha fazla masaüstü geçmek için tekrar ve daha açık (S) Başlat Oyunu beyaz el kullanımına açmak için kullanılır. Sro.ini veya yapılandırma dosyaları daha açık ayarlarını otomatik olarak iyi bir oyun açılış kullanılan gerekir (daha açık oyun otomatik açılış kullanarak kullanım)

Not:
Yöntemlerden 1. Otomatik açılış özelliğinin ve istemci kullanımı tarafı yöntemi kendisi kayıtlı kullanıcılar herhangi bir kayıt olmayacaktır.
2. Görüntü tanıma oranı ve normal bir oyuncu olarak aynı elde edilemez.% 90 üzerinde genel başarı oranı için
3. Gecikme ayarları, 20000 veya daha fazla, mutlaka bir tamsayı ayarlamayın. Örneğin, 22119 var. Oyuncular çoğunlukla zaman hattın otomatik açılış önlemek için oyun firmaları tarafından algılandı kullanılır. Bu nedenle, oyuncular monte edilebilir 20000 üzerinde herhangi bir değer.

AAA (Otomatik Giriş) Oyun hesabı ilk otomatik açılış için
BBB (Otomatik Giriş) ilk iki oyun otomatik açılış için hesap

1. Otomatik açılış The use of oyunların kullanımı açar:
Otomatik açılış sonra, elinde beyaz bir oyun iyi bir sayı hesap açtırmak görünür sağ tıklatın ekranın sağ alt köşede birden fazla hesabı ekleyin, örneğin: bir masaüstü için anahtar bir kullanıcı ilk açılış oyun hesabı (AAA). Yine sıçan sağ tıklatın, ekranın sağ alt köşesinde ilk iki oyun hesabı (BBB) seçin otomatik açılış olabilir beyaz el işaretlenir.

2. Kullanımı çok açılış elle oyun kullanımına açık:
(S) Başlat Oyunu elle çoklu oyun açılış açıldı zaman Kullanıcılar tıklayın

Uzun vadeli bakış açısı ve açık ve yakın şekilde Nü yama

Açık eklenti klasöründe yer alan belge sro.ini içinde.
Özelliği "InfinityZoom = EVET" EVET = uzun açık mesafe işlevsel perspektife ek uzun vadeli bakış açısı vardır. Fonksiyonunun uzun vadeli bakış açısı NO = kapatılması. Veya tekrar tekrar girmenize gerek fiş sona ermesiyle sonra açık-ins olabilir kapalı
Fonksiyonu "NudePatch = Evet" EVET = açık çıplak çıplak yama yama bulabilirsiniz. NO = çıplak yama kapalı olacak. Veya tekrar tekrar girmenize gerek fiş sona ermesiyle sonra açık-ins olabilir kapalı

Çoklu eklentileri klasör oluşturun.
Açık eklenti klasöründe yer alan belge sro.ini içinde.
Yerel bağlantı noktası kullanımı için "LoginPort = 5555" burada 5555 yılında da 5555 bul sunucuya güç bağlamak bağlanmak için. Müşteriler fiş sayısı oluştururken-klasör sro.ini ekleri her "LoginPort" farklı ayarlanmış olmalıdır noktası için ihtilafı önlemek için. (örneğin: A plug-dosya doğrudan "" LoginPort = 5555 varsayılan kullanabilirsiniz. Fiş-B portu ayarlayabilirsiniz klasöründe "LoginPort = 6666" veya "LoginPort = 7.777 başlamıştır" olabilir.)
"UseAutoHook = YES" EVET o küçük eller normal şekilde oyunu başlatmak veya fiş ve kullanımı-ins oyunu kullanabilirsiniz bulun. "NO" sadece küçük eller için oyunu başlatmak için, fiş ve normal kullanım-oyun açılış olarak kullanamazsınız kullanılabilir. Not: Eğer birden fazla fiş kullanıyorsanız-ins oyun kullanıcıları için HAYIR "olması gerekir"
Yukarıdaki eklentileri bir dizi sonra ayarlanabilir uygun şekilde-ins fiş açmak için klasör-in oyun. (Tavsiyesi farklı sunucusu kullanıcı adı aynı karakter kurulması.)

A. açılış dinamik
Sunucu bağlantısı: kadar arka-kullanımı Bağlantı sunucuda geri değil-sunucu bağlantısı打钩kadar.
TCP bağlantısının kullanımı: Bağlantı sunucu bu seçenek bağlanmaya çalışan打钩değildir.
Ekran dinamik bilgi: kalan zaman fiş gösterir-ins
Başladı kapatmak için
Kapatıyorum Dur
Ayarları kaydet: karakterleri korumak için ayarlamak asmak
Gizle: eklenti ayarları olarak arayüzünden
B. Temel

Refusals başa: İşlemin herhangi bir istek için reddetmek için
Otomatik olarak ölüm şehir dönmek: insan, otomatik olarak şehir için kıyamet ölümünden sonra döndü
Ses sorar: karakter şehir veya ölüm geri Müzik istenir olurdu
Hızlı seçimleri garip: bulun garip hızını hızlandırmak için
Öğeleri kapatıyorum sonra kapatıyorum Kullanım: When the city karakterleri geri sonrası sırasında verilecektir-tıp satın. Ticareti döngüsü (Bu özelliği döngü打钩kapatmak sonra) yapılan olmalıdır
Otomatik Tanıma görüntü: Bu bir kapalı özel satırı süreç. Bu öğenin kullanımı otomatik açılış kapalı sonra yapılacaktır satırı ve resmi doğrulayın.
C. nöbet

Otomatik nöbet: Otomatik alım Öğeleri,打怪düştü
Gecikme önce Pick up: almak ve kullanmak arasında öğeler aralıklarla kadar.
Öncelik nöbet: ne zaman canavar ile çevrili, bu pick-up öğeler bir canavar sonra olacak
Oyuncular para ganimet yok: altın打钩çöküşünden sonra otomatik olarak oyuncu almak won't
Evcil Hayvanlar parayı kaçırmamak yoktur:打钩altın çöküşünden sonra almak tipi otomatik hayvan almak değildir.
Ok sınırı yakaladı: ne zaman ok vücudun / yaylı tüfek ok gereksinimlerini karşılamak için okları almaya / yaylı tüfek ok ayarlamak olmayacak

A. meditasyon

Ne zaman HP meditasyon molası ayarları için daha düşük rakamlar ise.
Bu rakam MP daha dinlenmek için meditasyon ve değerini belirlemek düşük
B. malzemeleri at / hayvan

Bir tür hayvan HP mücadele değeri evcil tıp kullanılmasının sürdürülmesi için belirlenmiş daha düşüktür. Şurubu The use of *** MS aralığı
Bir atın HP değeri atı tıp kullanılmasının sürdürülmesi için belirlenmiş daha düşüktür. Şurubu The use of *** MS aralığı
Uyuşturucu C. kullanımı

Bu rakam HP daha tıp ayarlarını kullanır düşük. Şurubu The use of *** MS aralığı
Bu rakam MP daha tıp ayarlarını kullanır düşük. Şurubu The use of *** MS aralığı
Bu rakam HP ayarları dışında) ilaç devam etmek için (güç mor şurubu kullanacak düşük. Şurubu The use of *** MS aralığı
D. Jiedu

İnsanlar otomatik olarak zehirlenmesi derde / en iyi ilaç detoxification kullanacağız
E. iyileşmeden becerilerini kullanmak

Bu rakam HP ayarlarını daha düşük kan kendi kan beceri kullanacağız
Hapları ve hızlandırılması kullanımı F.

Otomatik olarak ilaç satın almak için mağaza kullanarak *** MS aralığı şurubu nasıl kullanılacağını hızlandırma
G. silah dayanıklılık 0

Ne zaman silah kullanımı dayanıklılığı 0:00 paketler otomatik olarak No 1 silah tablo yerini alacak. Için rakamları (Back-up silah paketi bölümünde 1 hücreye) yerleştirilmesi gerekir
Ne zaman silah 0:00 dayanıklılık ve kullanım için rakamları otomatik olarak şehre geri döner
H. Geri City

Paketler HP rakamlar ayarları daha az otomatik olarak şehre geri döner
İnsanlar hiçbir MP, otomatik olarak şehir dönecektir paket.
İnsanlar Parsel üzerinden otomatik olarak şehir dönecektir seçin.
Ne zaman Oklar tamamladı değil / yaylı tüfek ok otomatik olarak şehre geri döner
Bu mücadele türü hayvanlar otomatik olarak ölüm şehre geri döner
İnsanlar otomatik olarak şehir için montaj hattı kapalı rulo olan şehre arka kullanmak

A. Kapsam

Sıkı kapsamında up: İnsanlar noktalarının koordinatları asmak, boyutunu ve kapsamını. İnsanlar yere tıklayın kapatıyorum için "Geçerli Konum" Koordinatlar almaya gittim
At noktasını kapatmak için sürme: otomatik olarak sürme kapatmak için
Sanal birimlerin kullanımı Dönüş: ne zaman sanal öğelerin satışı kasaba halkı geri iyi sonra otomatik olarak tekrar yere geri dönmek kapatmak için kaydırma olacak
Grottoes kapatmak için: Bu özellik yerini kapatmak için Dunhuang Grottoes kullanılacak gerekir. Reaktif işlevini seçmek için mağaralar ve kat kapatmak için
B. Becerileri

Yenile beceriler: insan becerileri öğrenmiş bir listesini gösterir
C. saldırı türü becerileri

İlk atak becerileri kullanımı: İlk canavar saldırı becerileri saldırı kurmak ve kullanmak
Rezerv ilk kez beceriler: İlk kez, beceri geri kullanmak için saldırgan becerileri-up saldırıya devam won't
Ekle: Toplam tıklayın ve becerileri ile becerilerini bir listesini seçmek için "artı" saldırının becerilerin kullanımını kapatmak için eklenir.
Eksi: atak becerileri listesini kaldırmak için beceri kapatmak.
D. Yardımcı Sınıf becerileri

Büyü becerileri: otomatik sihirli beceri (örneğin: ve Avrupa suikastçi karakter rakamlar Tang) dizi kullanımı bağlı olacak her canavar saldırı
Hızlandırmak beceriler: beceri ve kullanmak hız hızlandırmak için kapatmak için
Ekle: Toplam tıklayın ve becerileri ile becerilerini bir listesini seçmek için "artı" becerileri kapatıyorum ve kullanımını desteklemek için eklenir.
Eksi: yardımcı becerileri listesini kaldırmak için beceri kapatmak.
E. becerileri kullanmak

Saldırı becerilerini yeniden var; saldırı becerilerinin kullanımı ile ne zaman打怪olarak görülmeyecektir döngüsü becerileri.
Savaş tutkunu sürdürülebilir kullanım: Bu özelliği kullanın canavar otomatik tamamlayıcı becerilerinin kullanımı saldırılar.
Rakamlar için Otomatik silahlar: Avrupa rakam otomatik olarak farklı bir mesleki beceri silah kullanımını destekleyen geçecektir ve kullanımı için rakamlar Datang kalkanı otomatik "Yan Ling" yardımcı becerileri kalkanı lanetli.
F. KS kurulum

Diğer suçu oynadı hadn't: Bir canavar bu canavar ataklarını verecek saldıran oldu
Bu, geçerli atak krizi durdurmak için bir canavar: Bir canavar vazgeçmeye daha kendi oyuncu saldıran idi
Gariplikler diğer saldırı tercih etmeyin - diğerlerine tercih etmezseniz canavar oynayabilirsiniz
15S oyuncular saldırılardan vazgeçmesini değil - bir oyuncu ne zaman otomatik olarak PK kadar verecek az 15 saniye PK. Onların saldırı.
PK geri - zaman PK geri alınmayacaktır olmaz
G. Güvenlik Ayarları

GM sorgulama hattı: Bu kelimeler ne zaman GM otomatik olarak biter yakınız () kullanmak insanların tavsiye
GM zaman kesilir: ne zaman GM ayarları boyutunu aralığında çıktı otomatik olarak kesilir olacak
Geri zaman GM Şehir: ne zaman karakterleri GM ve çevresinde otomatik olarak şehre geri döner görünür
Sıkı kadar sadece GM satır kapsamı: Bir GM çizgi kapatıyorum alanındaki. Eğer insanlar henüz GM kapatıyorum kapsamında ulaşmadığını yok otomatik olarak karşı karşıya gelecek
Otomatik kırmızı hattı: zaman kırmızı hatta kurşun rakamları çok yüksek PK değerleri otomatik olarak
Otomatik mod-Hwan kullanarak: ne zaman Hwan göre kullanım modeli ile sona erecek-Hwan

A. satın alma

There is back to the city Parsel cilt bakımı: İnsanlar otomatik olarak şehre satın yönlendirilir paketler değildir
Okçu Parsel için okları var - bir döngü geri şehre öğeleri satın almak için rakamları otomatik okları sayısına göre belirlenecektir
Otomatik HP satın - bir şehir geri kişinin çevrim tipi ve sayısı ayarlamak HP satın almak
Otomatik alım MP - zaman şehrin geri kişinin çevrim tipi ve sayısı ayarlamak MP satın almak
Otomatik alım紫药水- bir şehir tipi ve紫药水miktarı satın almak için ayarlamak geri insan döngüsü
Otomatik antidotu satın almak - bir şehir tipi ve sayısı için bir çözüm satın almak için ayarlamak geri insan döngüsü
Otomatik olarak en iyi ilaç satın alma - bir şehir geri insan döngüsü türleri ve uyuşturucu miktarı en iyi ayarlamak satın almak
Atlar ve satın otomatik olarak - bir şehir tipi ve atları bir miktar satın almak için ayarlamak geri insan döngüsü
Ma otomatik gıda satın - bir at satın almak döngüsü geri şehre için rakamları yazın ve gıda miktarı ayarlanır (bu öğeyi mücadele için hayvan ve tedarik tipi montaj)
Otomatik olarak ilaç satın hızlandırmak için - bir şehir geri insan döngüsü türleri ve tıp miktar bir dizi satın alma hızlandırmak için
HGP ilaç geri kasaba halkı korumak için --- zaman satın alma döngüsünün bir HGP sayısını belirlemek için
B. Depo

Otomatik olarak depo tutmak - insanlar şehir otomatik olarak öğeleri kurar dönün depoda saklanan
Otomatik olarak depo düzenlemek - The Warehouse zaman aynı öğeleri otomatik olarak bindirilerek olacak
C. Sorunuz

Öznitelikleri ile mücevher Satış: hayır otomatik öznitelik satmak takı
紫药水Satış: otomatik olarak紫药水satıldı
賣萬靈藥:自動把萬靈藥賣出
İçerik otomatik canlanma: Bir şehirde hayvan ölümleri için mücadele türü otomatik olarak resurrected olacak evcil hayvan
Sanal çekiç tamir The use of: zaman 0:00 dayanıklı silah rakamları otomatik olarak sanal çekiç bakım A. satın alma

A. izleyin: Bu özellik, henüz açık değil

B. takım maçı

Bu özellik, ilgili üretim ekibi oyun maç için kurulmuştur. Aynı oyun ile kullanın.
Eğer takım aniden veya gerileme gruplar kesildi otomatik takım maçı, sonra bir takım kayıt sonrasında üzerinde olmaz, ancak kayıtlı ayarlayın otomatik olarak yeniden-takım maçı kayıtlı.
Ayrıca, otomatik olarak kendi grubunun (değildir anlamını) arama ekibi katılmaya da takım ekleyerek belirtilen otomatik olarak aramak için yapılandırılabilir yapılandırılabilir.
Sözcüğü haritada Hadi Hunying bir adım ekibine istediğiniz ismi belirlemek için değiştirilebilir ayarlanır.
C. takım modu

--- Henüz açık bu özelliği belirlenen oyuncu izleyin
Otomatik takım kabul - oyuncular otomatik olarak takım koşullar tarafından kabul
Oyuncu ve takım Sadece listesi - gibi karakterler çevresinde ayarlamak otomatik olarak ve takım kabul uygulamaya davet edilecek
打怪destek ekibi: görsel gruplarının çerçevesinde "dev canavar takım saldırı yardım için takım canavar / dev canavar ekibi" fonksiyonu. () Seçim yapabilme
Takım becerileri destekleyen ekle: yardımlarının Görsel aralığı yılında grubun durumunu artırmak için. (Not: sonrası destek musunuz çatışma ayarları beceriler)

Ayarlar kategoriler - Tüm / Silahlar / malların Zırh / Mücevher / tüketim / görev öğeleri / sentetik malzemeler diğer ayrılır
Seviye ayarları - donanımları arama düzeyini ayarlamak
Bulanık Sorgu - ithalatı of arama
Oyuncular nöbet / ayarlar kaçakçılığı / depolama ayarlamak / hayvan ele geçirildi --- / depo tutmak / satış (oyuncu, öğeler listeleyebilirsiniz anahtarı CTRL veya ÜSTKRKT kullanın öğeleri almak için ayarlanabilir bir öğe seçin ses ayarları, bu nedenle zaman sınıflandırması ayarlamak için öğeler tıklayın birebir olarak, özel kullanım: ve sonra CTRL veya ÜSTKRKT öğelerin listesini bir klik ile önemli öğeleri basılı tutun açılır seçmek gerek yok gereken diğer öğeler bu iki öğe ile birlikte diğer öğeleri veya seçilen CTRL ve işlevlerine ÜSTKRKT tuşlarını belirli bir etki küçük farklılıklar size Oh iyi çalışın biliyorum seçilmiştir olabilir! )
Pet paketi transferi - zaman bu rakam otomatik olarak şehre geri transfer edilecek oyuncunun türü transfer kurdu.
Not:
1. Ihtiyacı filtre açmak için işlevsel hayvan içinde tüketilebilir öğe transfer kurmak kapatıyorum otomatik transferi çerçevesinde.
2. Koşullarının devri vardır: zaman öğelerin karakteri 20 şişe az HP / MP bulundu. 2 derde az. Ok aşağıda otomatik olarak 25 aktarmak için.

AutoRecover GM - gizli dil zaman GM otomatik olarak metin belirlemek yanıtlasın olacak
Otomatik yanıt, Mari - Mari ne zaman otomatik olarak metin geri belirlenecektir
** Times GM kesilir sorguya çekiyor - zaman GM ayarlarını daha fazla olacaktır kesilir sorgulama
Yargıç, aşağıdaki metin ile GM için konuşmaya - zaman GM olarak karar verilen bir metin içeriği belirleyerek gizli dili
Belirleyin GM - kim GM adını ayarlayabilirsiniz GM adıdır bilir

gece gece bu kadar cevirebildim 8) üzerinde uğraşamadım benim bot böyle çince cıkıyor

hiç bişi anlaşılmıyo düzgünce cevirip yapabilicek biri varsa yapsın bence gerçekten herkezin beklediği bir program !

oyunu indirdim, yükledim, server seçiyorum, kullanıcı adı da almıştım, girmeye çalışıyorum ama DC oluyor, sanki serverler doluymuş gibi fakat serverler boş bavi renkli?
ne yapmalıyım?

help me pls!!!
taiwan sro yu indirdim kurdum, açtım, updateleri yaptı, v1.92 oldu ve açıldı.
kullanıcı adu ve şifresini giriyorum ama oyuna girmiyor. kullanıcı adı ve şifresi çalışıyor, taiwan server sitesine girebiliyorum.
Lütfen yardımcı olurmusunuz?

redseytans demiş ki:
help me pls!!!
kullanıcı adu ve şifresini giriyorum ama oyuna girmiyor. kullanıcı adı ve şifresi çalışıyor, taiwan server sitesine girebiliyorum.
bi tane dha al bide onu dene :wink1:

Extacy demiş ki:
redseytans demiş ki:
help me pls!!!
bi tane dha al bide onu dene :wink1:
Oyunu kaldırdım ve takrar kurdum, hatta iSRO yu dahi kaldırdım. başka bir üyelik de aldım ama değişen birşey yok.
oyun açılıyor, 5 serverlar da geliyor(ikisi sarı diğer üçü mavi yani bomboş.), kullanıcı adımı ve şifremi giriyorum bağlanma butonuna basıyorum, sağ altta kare kare bi yazı geliyor ve oyle kalıyor, tekrar bağlanma butonuna basınca da dc yazısı geliyor lüten yardım edin. o kadar indirdim, kurdum update yaptı ama bi türlü oyuna giremiyorum, yardııııııım.

hata aşağıdaki resimdeki gibi, help me pls!!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt