1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Tabata'nın maçı olacak

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Tabata'nın maçı olacak
    Gençlerbirliği karşılaşmasında döktüren Brezilyalı yıldız, eski takımına karşı Beşiktaş'ın en önemli silahı konumunda bulunuyor. Teknik direktör Denizli, tüm planlarını Tabata üzerine kuruyor.

Transferi büyük yankı uyandıran Rodrigo Tabata, beklenen patlamayı Gaziantepspor karşılaşmasında yapmış ve taraftarların yüzünü güldürmüştü. Orta sahadaki tüm atakların organizasyonunu üstlenen Sambacı, attığı şık golle de klasını ortaya koymuştu. Antrenmanlardaki hırsıyla dikkatleri üzerinde toplayan ve teknik direktör Mustafa Denizli’nin de beğenisini kazanan Tabata, bu haftaki Gaziantepspor maçında da takımının hücumdaki en önemli silahı olacak. Eski takımına karşı forma giyecek olan Sambacı, Gaziantepspor hakkında bildiklerini teknik heyetle paylaşıyor. Teknik dikertör Mustafa Denizli de yaptığı planlarda Tabata’ya önemli bir rol vermeyi düşünüyor.

‘Kaleyi görünce vur’

Hücumlarda tüm topların Tabata’da toplanmasını isteyen tecrübeli teknik adam, ileride görev vermeyi düşündüğü Nihat Kahveci-Rodrigo Tello ve Mert Nobre’nin çapraz koşularla boşa çıkmasını planlıyor. Rodnigo Tabata’yla özel bir görüşme yapan Denizli’nin, öğrencisine, “Kaleyi gördüğün zaman vurmalısın. Sana güveniyorum.
    Kritik bir maça çıkacağız ve kazanırsak derbiyi de aynı olumlu ortamda oynarız” dediği öğrenildi.​

2. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Tek maçla değerlendirmek yanlış olur bence.. Ben hala tabatanın 3 büyüklerde oynayabilecek kapasitede olduğuna inanmıyorum..

3. MeraclituS

MeraclituS Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    tabata g.antep-galatasaray-kayseri-fener-bursa bu maclari al yada aldir ucalim goklere:)

4. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    + 8 Milyon Euro

Adamda Brezilyalıların doğuştan sahip olduğu yetenekten başka birşey yok :lol: Ufak tefek kayboluyor rakip defans arasında. Lakin son zamanlarda çıkışa geçti bu azimle katkı sağlayabilir takıma . Tabi ne zaman kötü oynarsa bu 8 m euro onun hemen önüne çıkacak o da ayrı mesele :roll: