Bir zamanlar bu oyunu tam bilmiyorduk, Xian çok pert cap 70 ama oyundan zevk alıyorduk
Almanya da yaşayan bir ailenin oluşturduğu muhteşem dostlar arasındaydım.
O günlerden bir kaç kare :)

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Xian da oynuyordum bende ilk başladığımda. ULTRASCORPIO yu tanırsın belki ?

Lenneth demiş ki:
Xian da oynuyordum bende ilk başladığımda. ULTRASCORPIO yu tanırsın belki ?
ULTRASCORPIO hmm hatırlıyor gibiyim ama Şüphe var xD
2005 - 2006 - 2007 pek aklıma gelmiyor ^^

Takımı
Besiktas
emreural demiş ki:
bende ilk xianda basladım emreuraldı nickim :lol: uhauha 35 lwl ı görebildim en fazla :lol:
Sen iyisin yine, ben 33 olduydum max :lol: Charın buildi ; İkonu hangisinin güzelse o skill açık, hangi silah daha şekil duruyorsa o silahı kullanırdım. 10 lvl e kadar mangyang larda kasmıştım. Heeeeeeeeyy gidi günler heeeyyy. Her hafta pazar günleri saat 12 de Türklerin toplu kervan'ı vardı. Downhang dan çıkar hotana giderdik. Thiefler koşuştururdu peşimizden.. :buddha: :kalp:

çok zevkliydi be özlüyorum gerçekten
39 yapmıştım charı sonra şifreyi unuttum buralara takıldıktan sonra
ama değişmeyen tek şey
Fire Blade :)

Lenneth demiş ki:
emreural demiş ki:
bende ilk xianda basladım emreuraldı nickim :lol: uhauha 35 lwl ı görebildim en fazla :lol:
Sen iyisin yine, ben 33 olduydum max :lol: Charın buildi ; İkonu hangisinin güzelse o skill açık, hangi silah daha şekil duruyorsa o silahı kullanırdım. 10 lvl e kadar mangyang larda kasmıştım. Heeeeeeeeyy gidi günler heeeyyy. Her hafta pazar günleri saat 12 de Türklerin toplu kervan'ı vardı. Downhang dan çıkar hotana giderdik. Thiefler koşuştururdu peşimizden.. :buddha: :kalp:
oda bişeymi 14 lvle kadar manyangta kasmıştık arkadaşla :lol: o görev yapardı ben para yapsın diye görev itemlerini satardım daral: 1k parayla dolaşırdık ama hiçte sıkılmazdık :kalp:

Genie demiş ki:
Lenneth demiş ki:
emreural demiş ki:
oda bişeymi 14 lvle kadar manyangta kasmıştık arkadaşla :lol: o görev yapardı ben para yapsın diye görev itemlerini satardım daral: 1k parayla dolaşırdık ama hiçte sıkılmazdık :kalp:
aynen ^^
16 lvl olduğumda chine tomb da takılırdık gördüğümüz en düşük altını alırdık

Siz ne diyosunuz ben oyuna h.sonu gece baslamıstım skill falan ne bılmıyodum tek yaratık kesıp skıll atlıyorum 15 lvl'e kadar sabah okula gıdene kadar manyangta elle kastım :D

herkeste gdf :D eskılerı bende ozluyorum benımde ılk charım xian daydı karabassan dı nıck ı ıd pw de hatırlıyorum hala :D ID : karabassan PW: 34ua5522 :D:D isteyenler girsin baksın anlasılır ılk zaman charı oldugu 22 lvl mı ne str ınt aynı ve butun skıller acık :D:D Gdf lerı Santa Setlerı Black Devil suıt leri Special Hunter ID leri NPC ye satardık 800k ya ^^

Xiandaydı bnımde ilk çarım orda Flip vardı KuwetMira vardı yosuf01 vardı oda benım ark :D

Yukarı Alt