Tayip erdoganın en son acıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz ya ögrenci evlerine düzenleme getircekmiş :headbang:

Amacım siyaset yapmak deil üniversite ögrencisiyimde merak ettim kız erkek aynı evde yaşayamazmış :buddha:

Hacım bence haklı. Senin kız kardeşin şehir dışına gittiğinde aynı erkekle evde kalmasını sen ister misin ? Mesela senin kız kardeşin duş alıyor evde kaldığı öküzde duymadı banyoya daldı nolcak ?? Örnek verdim yanlıs anlama. Bence isabetli bir karar diye düşünüyorum. Eve kız atma demiyor evde kızla kalamazsın diyor. :=)

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Her öğrenci evi için değil ama ne kadar kötü öğrenci evleri var onuda unutmamak lazım adam okumaya gelmiş anası babası zor geçinip biriktirdiklerini yolluyor ama bizim gençlerimiz öğrenci evlerini , ot çeken , hap atan , içki içen , esrar yetiştiren fuhuş yapan daha saymakla bitmeyen pislikleri yapan evlere çeviriyorlar.

Bu mesaj Onitsuka rumuzlu uyeden alinti yapildi
Onitsuka demiş ki:
Tayip erdoganın en son acıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz ya ögrenci evlerine düzenleme getircekmiş :headbang:

Amacım siyaset yapmak deil üniversite ögrencisiyimde merak ettim kız erkek aynı evde yaşayamazmış :buddha:
Kız ve erkeğin aynı odada kalmaması çok iyi birşey.
Herkesin kız kardeşi veya ayrı şehirlere düştüğü sevgilisi olabilir.
İstediğin kadar anarşist , komünist,serbest vb... ol,
O damarında dolaşan Türk kanı varya en ufak bir kuşku de seni koltuğundan kaldırıp oralara götürür...

milletin nasıl yaşayacağından ona ne... zorla kızlı erkekli kalmıyorlar ya ? isteyen istediyle beraber kalabilir bunada kimse karışamaz.
oldu olacak otobüslerde de kızlı erkekli gitmeyelim saçmalamayın.
ps: millet uzaya gider bizimkiler kızlı erkekli işemeli sıçmalı ayindeler halen :!!&%&!

Bu mesaj Judas rumuzlu uyeden alinti yapildi
Judas demiş ki:
milletin nasıl yaşayacağından ona ne... zorla kızlı erkekli kalmıyorlar ya ? isteyen istediyle beraber kalabilir bunada kimse karışamaz.
oldu olacak otobüslerde de kızlı erkekli gitmeyelim saçmalamayın.
ps: millet uzaya gider bizimkiler kızlı erkekli işemeli sıçmalı ayindeler halen :!!&%&!
:thumbsup: :thumbsup: Bu yorumu bekliyordum :)

Düşünsene normal arkadaşların gelcek ders caliscan bi bakıcam kapıda polis ailene haber verilio oglunuz fuhus tan içeri alındı evde kıyamet kopar whiteangel

Bu mesaj Onitsuka rumuzlu uyeden alinti yapildi
Onitsuka demiş ki:
ozaman irana az kaldı desenize :)
Devlet babanın şeriyatı getireceği çok rahat bir şekilde görülebiliyor.
Ancak böyle birşeyi normal kurallar çercevesinde yanlış buluyorum amma velakin Türk milletini düşündüğümüz zaman(Buna bende dahilim),
karşı tarafa(sevgiliye,kardeşe) bir güvensizlik var.
Veya işte 2 sevgili düştümü bir eve kız doğulu ise yarına 2 ceset falanı filanı. Kötü sonuçlar doğuracağına inanıyorum.
Yani pek sağlıklı olduğunu düşünmüyordum.Bizim Türk milleti biraz geriye dönük.
Katolikleride gördüm. Yalandan inanmıyorlar ve gerçekten nerede ne yapacaklarını biliyorlar.
Bizim gibi cinsel aşırılıkları yok yani. Ayrıca karşı tarafa güven var. Yanısıra "Evlenene kadar olmaz. makara: " diyen bir katolik kız arkadaşım vardı.

Gelelim konuya. Gönül isterdiki Türk halkını düşünerek böyle birşey yapmış olmasını. Ancak onların bunu yapmalarındaki amaç , merdivene bir adım çıkmakla aynı anlamda.(Şeriyat is on the way.)
Yani lazım olduğundan değil sadece bir basamak .
p.s : Kant'ın ödev felsefesi.

Doma$no

Kızına güvenmiyorsan üniversiteye gönderme o zaman.Oy kullanma yaşı 18 ama Üniversiteye gidince ne yapacağına karışıyorsun? Kendi kızı en kızlı erkekli okullarda okudu.Milletin kızına ahlak polisliği yapamaz.Kızlı er

kekli evlere baskın yapacağına erkekli evlere baskın yapsın.İçler acısı o evler.

Üniversitelilerden çok çekti onun kuyruk acısı bu.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Doma$no

Hakkari'de 2 tane şehit verildi bunun haberleri niye yapılmadı? Hepsi gündemi değiştirecek boş boş haberler.Kızlı erkekli evleri ayıracağınaokuldan mezun olduklarında iş bulmalarını sağlasın.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ben kuzenlerimle kalıyorum bir kaç gündür ve ikisi de kız. Yasayı çiğniyorum...

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Doma$no

Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Ben kuzenlerimle kalıyorum bir kaç gündür ve ikisi de kız. Yasayı çiğniyorum...

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile
Alın bunu :curtain:

kız kardeşim özgürdür. istediğini yapabilir. nerde ne yapması gerektiğini bilir. ayrıca onun kendi özel hayatıdır. yaptığı ve yapacağı herşeyden kendisi sorumludur. magazin siyaseti yapmanın lüzumu yok diye düşünüyorum.
burada amaç ise çok açık. öğrencileri cemaat evlerine yönlendirmek. etrafınızda mutlaka cemaat evlerinde kalan arkadaşlarınız vardır sohbet ettiğiniz. bu evlere evde kalanların cinsiyetine göre, karşı cinsin girmesi kesinlikle yasaktır. yani kızlı erkekli kalamazlar.

Aç karnına soğukta ders çalışan üniversite öğrencilerine bir tas çorba götürmezler. Kapıdan giren çıkanları sayarlar tüm gün. Fesatlık, ispiyonculuk İslam dininde yasaklanmıştır. Diferansiyel denklem çözen,dünya yazarlarını, müziği sanatı hatim etmiş akıllar bunların hakkından da gelecektir. !!!! :@ :@ :@

Sizin ahlakınız bizi ahlakımızla uyuşmuyor olabilir, çünkü sizler gibi fitne ve vesata basan bir kafa yapımız yok... İnsanlarla uğraşmayın işinize bakın, biraz daha cebinizi doldurun... İki elim hepinizin yakasında olsun öbür dünyaya (Çok dindarsınız ya ancak böyle anlarsınız)!

http://www.radikal.com.tr/turkiye/kizli_erkekli_kalmaya_karsi_ilk_yonetici_harekete_gecti-1159177

Dipnot: 2gecedir kız arkadaşımda kalıyorum, beni de alın... eekd1 whiteangel

@Egoist supersin :)

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Unutmayın ki başkasından bir kötü şeyi yapmasını bekleyen biri o kötülüğü kendisi de yapmaya meyillidir. Yok aynı evde tecavüz, yok aynı odada tecavüz, yok sevişme; fasa fiso bunlar. Kendi insanlarınızı bu kadar pislik mi görüyorsunuz? Bunu yapmak sadece insanın iradesiyle alakalı bir şey değildir, kişilik daha önce gelir. Bir akıllı kız zaten o tip bir kişiyle aynı evde kalmayı ister mi kendisi de aynı tarzda ve hâlde olmadığı sürece?

erdoğanın yaptığı sadece gericilik, osmanlıcılık, islamcılık ve yobazlıktan başka bir şey değildir. Tam millet uyandı, fazlasıyla modernleşiyoruz dedik ki -Gezi olayları en büyük kanıtı- böyle saçma sapan kararlar alınmaya başlandı. Yakın zamanda kız ve erkek kardeş arasını açacak bir şey de bulur bu yobaz herif.

hemen kiz kardesin kalsa oyle iyi mi olur diyorlar.sen alemin kiz kardesiyle sevgili olup ayni evde kalinca neden hic ana baci dusunmuyosun.ayrica bu yaratigin adini gorunce sinirim tepeme cikiyo :@

Türban meselesi bittiğine göre yeni meselemiz kız erkek aynı evde kalırmı ^^

Yukarı Alt