Elimde Bir miktar nakit var t-bot mu alayım yoksa %100 kasan ticket'lardanmı?...
T-bot alsam seri seri kasarım %100 kasan ticket alsam 2 katı exp alır revbot'a bağlar yavaşda olsa 2 katı exp kazanırım.
Kafam karıştı görüşleriniz neler....

Bende zaten biraz daha ticket'a yönelik düşünüyorum. Aslında ticket alırsam farm için çok işime yarar onun için kullanmayı düşünüyorum.
Yorumun için saol...

bannedddd

Buralıyım
Bedava botların ne kadar kullanılacağı muallakta. Ne olacağı belli olmaz. Birden botsuz kalırsan o zaman ne yapacaksın? Yerinde olsam t-bot alırdım ama sen bilirsin... Rolling Eyes

Rational demiş ki:
Bedava botların ne kadar kullanılacağı muallakta. Ne olacağı belli olmaz. Birden botsuz kalırsan o zaman ne yapacaksın? Yerinde olsam t-bot alırdım ama sen bilirsin... Rolling Eyes

Dogru...T-bot alırsa hem eli yorulmaz... :lol:

Karar verdim beyler ticket alıcam zaten çoğu zaman elle kasıyorum böle yemek yerken tv izlerken bota koyuyorum. Ticket daha iyi olucak benim açımdan yorumlar için teşekkür ederim...

Maxtech demiş ki:
Karar verdim beyler ticket alıcam zaten çoğu zaman elle kasıyorum böle yemek yerken tv izlerken bota koyuyorum. Ticket daha iyi olucak benim açımdan yorumlar için teşekkür ederim...
Çok zamanın varsa oynuyacak ticket al Wink

Yukarı Alt