Fre3sTyLe demiş ki:
Bir şey merak ediyorum.
Bu buff bastıgın çinli senle dalga geçmiş olmasın :D
Yani sen Tbot sanarken adam senle eglenmıs olmasın ?
Deneyen varmı beyler bayanlar
Ben denedim.Olayıda anlatayim.iSROBOT da 8'li partye girmiştim.Partyde cleric bi arkadaş ben bota bıraktıgım sırada mag ve phy bastı.Bot attack yapamadı çünkü;cleriğin bastıgı bufflar,kendi basacak olan bufflarını engellediği için bot görevini yerine getiremedi

Misproject

Buralıyım
BuRnTooSlow demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Bir şey merak ediyorum.
Bu buff bastıgın çinli senle dalga geçmiş olmasın :D
Yani sen Tbot sanarken adam senle eglenmıs olmasın ?
Deneyen varmı beyler bayanlar
Ben denedim.Olayıda anlatayim.iSROBOT da 8'li partye girmiştim.Partyde cleric bi arkadaş ben bota bıraktıgım sırada mag ve phy bastı.Bot attack yapamadı çünkü;cleriğin bastıgı bufflar,kendi basacak olan bufflarını engellediği için bot görevini yerine getiremedi
Aynen böyle oluyor bu yüzden böyle bir sorun yaşayanlar, o skilleri botun assists sekmesinden kaldırsın F1 e koysun keyhelper aracılığı ile kullansın :thumbsup:

bu gün yaptım şehirdeki we ishadedeki para botlarına hepsi durdu :D bende rahat rahat plwl yaptım :)

TubeSnake demiş ki:
sen milletin hakkını yiyerek mi keyif alıyorsun oyunlardan.
En Büyük hakkı bot kullanıp serverı lag manyağı yapanların elle kasanlara göstermiş olduğu haksızlıktır bende uyguluyorum bu bugu süper
birşey :mrgreen: :coffee:

bot kendi bufflarını basamadığından takılıyo olmalı kendi phy mag bufflarımı kapatırım hiç bişey olmaz

adam akılı ıse yara sey bulmayın salak salak ıslerle ugrasın bı seycık olmaz sızden

aslında bunu önüne gelen bütün Gold botlara basacan öle si.. gibi kalıcaklar ortada :D xD Bari Ks Yapmazlar..

Yukarı Alt