1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sy güvencesi ile server kurulum (Böyle bişey görmediniz)

1. CaptainCoCo

CaptainCoCo Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    NEBEL

Öncelikle söze üyeliğimden başlamak istiyorum sitede çok çok eskiyim.Bi arkadaşım ile beraber ücretli sever kuruyoruz bildiğiniz serverlerden değil :thumbsup: Serverin özelliklerine geçmek istiyorum.

Ücret kesinlikle pahalı değildir herkesin kesesine uygundur abartılı değildir

Vps yi satın alıp bize bırakın 1 gün boyunca asla girmeyin 1 gün sonunda serveriniz hazır

Fiyat 75 TL dir.Kesinlikle abartılı olmadığını düşünüyorum ortalama düz server kuranlar 100 den aşşa düşmez isteğinize göre sadece silah veya sadece zırh da ekleyebiliriz hiç sorun değil 9500 tane silah var elimizde ne isterseniz :)

İstediğiniz gibi silah edit zırh ekleme rütbe ayarlama mob editleme aklınıza gelmeyecek herşey.

İmkansız olmayanları isteyin hemen ekleyelim :)

1-2 tane örnek atmak istiyorum eklediğmiz silahlardan gayet profesyonel bir yapımız eklediğimiz silahlardan 1-2 örnek göstermek istiyorum öncelikle.

Soru= Serverde her hangi bi bug olurmu ?
    Cevap= Kesinlikle hayır kurduğumuz swler 0 bugludur sonradan bişey eklerseniz karışmam.

Soru= Para konusunda güvenim yok ne yapabiliriz ?
    Cevap= Önceliğim parayı alıp serveri kurmaktır eğer yok derseniz bi aracı tutar yaparsınız onada yok derseniz bilemem.

Soru=Ben bütün silahları değiştirmenizi istiyorum : )
    Cevap= Ücret ona göre değişir.

Soru= Serveri kurdunuz 2 gün sonra hacklendi?
    Cevap= Hiç bi şekilde para iadesi söz konusu değildir.

Soru=Serverim tutmadı paramı geri istiyorum.
    Cevap=Reklamı bol atamamışssın demekki : )

Soru=Serveri kurdunuzda şey şuuurayı sildim yanlışkla vps ye girip yaparmısınız
    Cevap= Hayır iyi günler.

Soru=Rütbeleri 1-120 arası yapın her 15 levelde bir gelsin.
    Cevap=DB nizde ekli : )

Soru=Başkasının swsi benimkine benzermi ? başkasınadamı aynı silahla kuracaksınız ?
    Cevap=Kesinlikle hayır beğendiniz silahları oyuna atıcaz ve her serverde farklı özellikler olucak
    Özetle şunu demek istiyorum serveri açarım girersiniz oyuna boyuna bug ararsınız bulamassanız vpsden çıkarım bidahada girmem.

Standart Paket=14DG silahlar eklendi Elite Horror manyang eklendi ve 3-4 tane daha büyük boss bugsuz sw kuruldu 75 TL 3 gün MAX
    Medium Paket=14DG Silahlar eklendi Devil editlendi Yeni npc eklendi npc içinde Uniq scroll tarzı şeyler var bunlarda CTF eventinden düşen coinlerle alınıyor 150 TL
    High Paket= 14 DG Silahlar eklendi 14 DG zırhlar eklendi Devil editlendi Yeni npc eklendi npc içinde uniq scroll tarzı şeyler var bunlarda CTF eventinden düşen coinlerle alınıyor Uniqler editlendi mp-hp-vuruşları yeniden yapılandırıldı sp scroll eklendi npcdeki görev itemleri değiştirildi npcdeki bütün itemler 9 dg ye kadar +5 full blue %100 stat yapıldı 300 TL.

Dikkat ettiklerimiz.
    Server Kurulurken kesinlikle vps ye girmeyeceksiniz.
    Server kurulurken kesinlikle kaç dakka kaldı diye sormayacaksınız.
    Server kurulurken şunuda ekle demeyeceksiniz (Önceden sözleşme imzalanacak).

Teşekkürler

Sy [Nebel] Team

2. DeviLRoad

DeviLRoad Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    DeviLRoad Graphic
    Değişik olmuş :thumbsup:

3. CaptainCoCo