Mopneet

~ sXe Sorununa Çözüm Bulundu ~

Arkadaşlar sXe 8.0 çıktıktan sonra bize yeni sürümle beraber yeni hatalarda getirdi. sXe'siz serverlarda oynamak mümkün değil artık. sXe'yi bile kırarlarken bir de sXe'siz server... Uzun lafın kısası internette araştırırken çözümünü buldum. Direk yapmamız gerekenlere geçelim:

1) Counter Strike açıksa lütfen kapatın..

2) Şimdi şu linkten ; Gapotec - Sprites dosyayı indirin ve indirdiğiniz dosyayı ; C:\Program Files\Valve\cstrike dizinindeki sprites dosyasıyla değiştirin. (Not burası çok önemli)

3) Şimdi bu dosyayıda bilgisayarınıza indiriniz ; Gapotec-GameUI

Bu indirdiğiniz dosyayı kopyalayıp C:\Program Files\Valve\cstrike\cl_dlls bu dizine ve C:\Program Files\Valve\cstrike\dlls bu dizine yapıştırıyorsunuz.. ( İkisinede ayrı ayrı yapıştırın. )

4) Bunları eksiksiz yaptıysanız son olarak ; Gapotec-hl.exe

Buradaki dosyayı indiriyor ve C:\Program Files\Valve buradaki hl.exe ile değiştiriyoruz.. Bu işlemleri eksiksiz tamamladıysanız sorun kesinlikle yok olacaktır.. Artık sorunsuz bir Counter Strike 1.6 oynayabilirsiniz. ^^

Saygılarımızla,

Mopneet

Ben denedim ve sXe artık hata vermiyor.i Yanlış yapmış olmayasın? :roll:

benm derdimde sxe ile no sxe serverlarda sürünüorum :) sxe açınca sxe yükleme hatası werior denetim masasında sildim kurdum açmadan yeniden başlattım csyi sildim kurdum olmadı format atıcam son çare yardımcı olursanız problem kalmıcak şimdiden tşkler

Yukarı Alt