- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
Sxeli bir servere girince bu iki not defteri hatası çıkıyor ve c.s otomatik olarak kapanıyor yardım edermisiniz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Brooklyn

Buralıyım
Not defterinin içeriğinden pek anladığım söylenemez lakin bu hatanın benzerlerinin belki aynısının çözümü forumda mevcut. » Counter Strike [1.6] & Cs, sXe Sorunları ve Çözümleri , biraz kurcalarsan bulabilirsin ^^

teşekkürler ama, şimdi c.s yi silip tekrar kurdum,şimdide sXe yi görmüyor.server otomatik kicklior:S

Hayallerin gölgesine bilmediğim bir yolda yuruyoru
CheckPoint_ demiş ki:
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
Sxeli bir servere girince bu iki not defteri hatası çıkıyor ve c.s otomatik olarak kapanıyor yardım edermisiniz
Kardeşim o sorun yaptığın bi model değişikiğinden kaynaklanıyor orjinal model dosyalarını bul ve değiştirklerinin yerine at yada hiç uğraşma cs yi sil yeniden yükle :):)

mamamia41 demiş ki:
CheckPoint_ demiş ki:
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
Kardeşim o sorun yaptığın bi model değişikiğinden kaynaklanıyor orjinal model dosyalarını bul ve değiştirklerinin yerine at yada hiç uğraşma cs yi sil yeniden yükle :):)
c.s yi sildim tekrar yükledim.şimdide sxe açıp giriom sxe servere ama yinede otomatik kickleniyom.sxeyi görmüyor.

Yukarı Alt