1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Swsroya Baslayacam Bikaç Soru Serverda Hep Oynayanlar Yazsın

1. Pitiless

Pitiless Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben eskıden swsro oynuyodum swsro ılk acılgnda hatta ilk acılan 10 characterden biriydi charım belkı tanıyan vardır HeaveN dı nickim... Reign0fFire'nın clan baskanıydım.ben 2 arkadasımla tekrar swsroya baslamayı düsünüyorum fakat swsroda sizde bilirsinizki full lag olurdu hala o lag devam edıyormu bunu ögrenmek ıstıyorum ona gore baslayacam...eyer gectıyse baslayacaz bir diyeride swsronun üyelik sitesi saat kac gibi acılır ve kac dk acık kalır onuda soylersenız cok memnun olrum yazdımı okuyup ilgilenip,mesaj yazan herkezin eline emegine saglık simdiden Teşekkürler. . . :popcorn: :headbang:

2. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Host taşındı lag yok öncelikle bunu bil^^Serverda şuan 120 lv cap ve 110skileri var girişin pek kolay olduğu söylenemez 110mobları var.

3. Pitiless

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    girişin kolay oldugu söylenemez derken neyi kastettin dostum oyun cokmu dolu artık?? bide sun satısı falan yok deyılmı?

4. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Sanırım Item mallda sun satılıyor ama fiyatlar 4000 5000 silk korkma .Evet tekte girilmiyor ha eski ecsro gibi mi değil yarım saat - 1 saat ortalama diyebiliriz

5. Pitiless

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam anladım dostum baslıyorum saol hersey icin oyunu nerden ındıreblırm bı bılgın varmı? bide üyelik sitesi saat kac gıbı acık oluyor genelde?

6. kral_02

kral_02 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Üyelik Ne Zaman Acilir Belli Değil Azittilar Kod Satiyorlar VİP Gibi Bugun Acmislardi Acc Almayi Ama Kod İstediği İçin Acamadim :( O Yüzden Ne Zaman Acilacagi Belli Değil Üyeliğin..