Evet medianın linkini verirmisin? Sanırım bu Bizde Check görünen server.

Aç gözlülük bakımından Joymaxı 1 numara sanardım ancak ondanda beterleri varmış.

Medianın linkini bir versen Solo Test Accountu vermiş gibi duruyor çünkü Test01 adı vede lv' a bakrsan önceden oynanmış bir account bu

geçilecek bişey yok 1 adam buldum konuşuyorum bakalım acc sitesini soracam muhabbet koyulaşssında

alla alla bu nedir yahu swsroya bağlı bi server mı yoksa başka bi sromu anlayamadımda .. regtoy bunun üstüne düş ! geçiniz.com, eğer yeni bir serversa başlıcakmısın lagda yoktur burda xD

beyler bu arkadaşın girdiği servere bende girdim.Bu üyelik Solo nun üyeliği yabancıların test etmesi için oyundaki çogu kişiye verdi.Ve bu server Gm lerin Test serveri(Solo öyle diyor).Servere girdiğinizde Eu haritalar Jangan Fortress filan her bişey düzgün olarak var.YAni kısacasi TEST SERVERi.Üyelik alınamıyor.Oyunda 81+ olanlar ise Büyük İhtimalle GM ve Asistanları..

burak140 demiş ki:
beyler bu arkadaşın girdiği servere bende girdim.Bu üyelik Solo nun üyeliği yabancıların test etmesi için oyundaki çogu kişiye verdi.Ve bu server Gm lerin Test serveri(Solo öyle diyor).Servere girdiğinizde Eu haritalar Jangan Fortress filan her bişey düzgün olarak var.YAni kısacasi TEST SERVERi.Üyelik alınamıyor.Oyunda 81+ olanlar ise Büyük İhtimalle GM ve Asistanları..
Test serverı olsa okdr adam da oynamaz ben en az 15 - 20 kişi gördüm hemde her lvl den ht 81+ lar dw 24 lvl filan var eğer gm ve asistan ları olsa herhalde hepsinde pet vs diğer şeyler olurdu

Arkadaşlr ben hiç birşey anlamadım server testmi degilmi eğer test se VaqRanT nası oyunda :S

PS: mediayı dosya.tc veya rapid upload edersen cok guzel olucak ındıremedı bazı arkadaşlar (Bende dahil)

ben Rapid Uploada başladım Fakat Swsro Patchlı olanı uploadlıyorum yani test serverı denilen serverınki deil aynı sunlar swsrodada var

Yukarı Alt