Evet çok ciddiyim.Swsro2 deki 1 accounta karşılık vip de 3 account vericem.100 , 82 , 76 Leveller.Hepsi farklı accountlarda hepsi birbirinden güzeldir.

PS:Resimler yakında gelecektir.

ViP4Ever demiş ki:
Evet çok ciddiyim.Swsro2 deki 1 accounta karşılık vip de 3 account vericem.100 , 82 , 76 Leveller.Hepsi farklı accountlarda hepsi birbirinden güzeldir.

Yerinin Burası Olduğuna Eminmisin?..

GORDİON İLE İLGİLİ:

Bak kardeş ben sana anlatamıyorum.Herkes anladı sen anlamadın.Ben çarın en son sahibiyim.Benden öncekiler bunu yapmış olabilir.Ama sitede şuana kadar 1 kişiye bile kötü birşey yapmadım.O yüzden lütfen artık anla.Adamlar bana çarı serverda hiçkimseyle bir olayı yoktur diye tanıttı.Serverada soramadım.Çünkü çarım yoktu.Yemin ederim sana en ufak bir scammerlık yapmadım serverda.Lütfen artık konularıma böyle şeyler yazmayı bırak.

Kerem Ozturk demiş ki:
ViP4Ever demiş ki:

Yerinin Burası Olduğuna Eminmisin?..
Yerinin neresi olduğunu sölermisin?WTB/WTT/WTS Bölümünde takas olmuyormu :D

Takımı
Seçiniz...
Dur nicklerini sayıyım Gordion , Mageare diğerini hatırlamıyorum heh buldum Remanio bunlar işte arkadaşlar bu scammer dikkatli olun her zaman aynı şeyi yapıyor.Ben yeni sahibiyim, ben yeni sahibiyim.

Ps:+ Senin seviyende bir kişi için güzel taktik bunlar.

Yukarı Alt