1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Swsro DB-Bot Yardım Lütfen !

1. FSM1453

FSM1453 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Birkaç gün önce charımı başkasıyla takas yaptım ve charım yenilendi botuda yenileyim diye v0.8 i silip v0.9 u yükledim ama daha beter oldu çünkü charımın bilgilerini yanlış görüyor bot herşeyi doğru yapmama rağmen nedenini anlamadığım bi sebepten dolayı hp mp fullken pot basıyor yarımken pot basmıyor anlayamadım kaçgündür dbbotsuz kasıyorum inş çözümünü bilen biri çıkar
    Resimlerde gördüğünüz gibi hp fullken yarım gösteriyor hp yarımken full gösteriyor :(
    v0.8 i geri yükledim bu sefer o da CRC32 Check Failed! diye bir hata veriyor herhangi birine çözüm yolu bulabilsem süper olur ! yardımlarınızı bekliyorum..

2. FSM1453

FSM1453 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yardım edicek yok mu lütfen !!

3. distqetoo

distqetoo Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı olay benimde başıma geldi tekrar kurdum herşey yaptım yok hala aynı sadece kendi charımla bir sürü chara girdim yanına char açtım sorun yok ama kendi oynadıgım charda böyle

4. distqetoo

distqetoo Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim sorunu çözdüm ben sanada yardımcı olmak isterim gerçekden sinir bozucu bişi anlatıyım...
    ilk önce üstündeki bütün itemleri potları ne varsa kasaya doldur üstünde hiç bişi kalmıcak sonra üstünde görev itemi ve ya bitmiş görev(canavar kesme gibi) hiç bir şey olmucak ya görevi iptal et yada bittiyse ver ondan sonra tekrar gir oyuna düzelecektir... iyi oyunlar oyundaki Nick: SupradyN swsro2

5. Hackid

Hackid Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende de dbot uygulama hatası verıo