1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

SwSro 2 Tane Hafif Kazıkçı!..(Sw2)

1. xcorelli

xcorelli Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.Arkadaslar dun bi tane neith taxiye girdim adam %10 neith hp yazmis bende gireyim hemen kesilsin dedim girdim adam paralari aliyordu sonra bi baktim neith kesildi ama o kesmedi yani anliycaginiz sozde kesecegi neith onun degilmis parami da geri istedim vermedi sordum neden diye ben kestim olm dedi ama onun ismi bilene yazmadi bune pek guvenmeyin

Nick=Optimistic

2.Bundada yine neith taxiye girdim 100 m aldi %1 hp kala 3 defa oldu baskasida ks yapmaya basladi 3 kere olunce artik onun olmicak tabiki neyse neith kesildi onun olmadi yuzukcuye gelin parayi vercem dedi gittik yuzukcuye oyundan cikti sakin bunada guvenmeyin arkadaslar benden size soylemesi ben sucubaba olarak xD 180 m gitti ya onlari kazanana kadar neler cektim ben :S

Nick=ProfessionaL

Saglicakla Kalin^^

2. Crusade

Crusade Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisliği
    En güveniliri ben 8) SkyLineX
    Ps:Optimistic de bana ana bacı sövüyor;sırf iPod adlı oğlanın bana ettiği küfürler yüzünden o etti o eksik kalır mı aaa.
    Ps2:ProfessionaL güvenilir birisidir Muratcanın öyle birşey yapacağını sanmam çok takas ettik onla^^

3. Relax

Relax   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun!

4. xcorelli

xcorelli Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sagolasınız ama professıonal dedıgım gıbı yaptı :(

5. | bFme2 | Aragon

| bFme2 | Aragon Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2.Bundada yine neith taxiye girdim 100 m aldi %1 hp kala 3 defa oldu baskasida ks yapmaya basladi 3 kere olunce artik onun olmicak tabiki neyse neith kesildi onun olmadi yuzukcuye gelin parayi vercem dedi gittik yuzukcuye oyundan cikti sakin bunada guvenmeyin arkadaslar benden size soylemesi ben sucubaba olarak xD 180 m gitti ya onlari kazanana kadar neler cektim ben :S

Nick=ProfessionaL

hahaha ben bu adama ks yapmıstım ezik ya %5de öldü hemen kesmye başladım %1 dede dc yedi bana yazdı :)

YsN

6. JustIceStorm

JustIceStorm Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asker
    dünde ben gördüm birisini %50 ye kadar indirmiş hp sini taxi yazmış 100m den yapanda Türk artık Türk mü ermenimi çözemedim hileyle hurdayla yaşan bir çok insan var.