Burda 12 d silaha hiç + basmayanlar gelip konuşuyorlar.Bug vardı fakat kaldırıldı.Ayrıca kaldırılmasaydı bile en fazla +5 götürürdün silahı.Yok basınca -1 liyo diyen arkadaşlar hiç basmamış heralde.O koyduğun magic stone 1 tane luck veriyosa namerdim.Mısırlılar ilk gün +5 yapmak için 600 silk harcadı.Luckysiz basmak gibi bişey bu.Bi 12 d silaha + basın sonra kolay dersiniz.Ayrıca kimseninki yemez 12d+11 silaha + denemek.

Tebrikler kardeşim.Tek şey söyliyim kıskananlar çatlasın nmk

Dj_Twiddle demiş ki:
Burda 12 d silaha hiç + basmayanlar gelip konuşuyorlar.Bug vardı fakat kaldırıldı.Ayrıca kaldırılmasaydı bile en fazla +5 götürürdün silahı.Yok basınca -1 liyo diyen arkadaşlar hiç basmamış heralde.O koyduğun magic stone 1 tane luck veriyosa namerdim.Mısırlılar ilk gün +5 yapmak için 600 silk harcadı.Luckysiz basmak gibi bişey bu.Bi 12 d silaha + basın sonra kolay dersiniz.Ayrıca kimseninki yemez 12d+11 silaha + denemek.

Tebrikler kardeşim.Tek şey söyliyim kıskananlar çatlasın nmk
sagolasın dostum artık bug vs. diyenlere cevap bile vermiyorum zaten :)

WoozyBici demiş ki:
kutsal bok aşkına... summer5: oyunu bırakıyorum.
haykırarak güldüm :lol:

ayrıca bu nedir :mrgreen:

En son WoozyBici tarafından 27 Mar 2011, 13:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 15.000.000 kere düzenlendi.

LadyBigBoobs demiş ki:
böle salakca laflar etcegın bellı zaten hadı gulum ßß yaptın neyın ınkarını edıosun
lan mal oglu mal canımı sıkma benım madem bug var staffımız nıye +5 e dustu kıskanmakda ustunuze yok

Yukarı Alt