Oha diyorum sana ya :D ac gozlu musun & manyak mısın & andrenalin manyagı mısın & hasta mısın & 2h legend nedir haberin mi yok & para mı mıçıyon & yanlıslıkla mı basıyon & gaza mı geliyon & bug mu buldun anlamadım :D

Ps : Tebrikler

Bug mu buldun naptın nedir bu işin aslı astarı söyle herkes yararlansıN :( :beer:
ps: tebrikler

KeepinGS demiş ki:
Oha diyorum sana ya :D ac gozlu musun & manyak mısın & andrenalin manyagı mısın & hasta mısın & 2h legend nedir haberin mi yok & para mı mıçıyon & yanlıslıkla mı basıyon & gaza mı geliyon & bug mu buldun anlamadım :D

Ps : Tebrikler
masraf olarak 1b gitmemiştir :D ac gozlu olablirim :starving: adrenalin manyagıyım legendden de haberim var sadece şuna inanırım söz sahibi olmak istiyorsan risk alıcaksın :wink1:

Failed olsa +10a düşer neden dert ediyonuzki dün +10a razıydınız :rolleyes1: +11 yapıpta +12 yapmamak olurmu son seviye +12 bende olsam bende denerim :)

tbr ederim hacı. valla bunun adı şans mıdır yoksa başka bişey midir siz karar verin artık. 12 tane prof aldım. +1 olmuyo. yok gece bastım. yok şehir dışında bastım. yok plus aldım bastım lucy dres vardı bilmem ne +1 olmadı. bizimkisi mi eşşek şansız sizinkisi mi karar verin

compassionate demiş ki:
tbr ederim hacı. valla bunun adı şans mıdır yoksa başka bişey midir siz karar verin artık. 12 tane prof aldım. +1 olmuyo. yok gece bastım. yok şehir dışında bastım. yok plus aldım bastım lucy dres vardı bilmem ne +1 olmadı. bizimkisi mi eşşek şansız sizinkisi mi karar verin
şans işi tabiki ama dogru zamanı bulmak lazım :thumbsup:

h&a

rank8
compassionate demiş ki:

sen acil tarafindan sat o silahi baskasinda tutar merak etme
bu arada tebrikler +11. +12 görmek dilegi ile

Tebrikler kardeşim ben bi +10 geciremedim sen +12 basmayı planlıyorsun umarım gecer iyi sanslar :)

Yukarı Alt