ya ben videodan pek bişey anlamadım exchange le ilk önce nova chest sonra nova silah ve parayı veriyosun nerde kandırıyo adam seni??
Ps: videonun sonunda adamın ağzının yanına çizdüğün şeye bayıldım :mrgreen:

Geçen yaz..Apollodan hatırlıom o çawo yu int. cafeciydi sanırsam..
Bikere bu 95 olmus knight görewini yapamıyodu ( sözde ) bana demişti vereyim id pw gir bnm çara yap knight görewimi ama bende senin çara gircem..( Not bnm çar 100 lv di serverin en iyi wizardlarındandı )

Böle yani tanıyın konuşun ama açık vermeyin anında sokarlar kazığı :D

Niobe demiş ki:
Geçen yaz..Apollodan hatırlıom o çawo yu int. cafeciydi sanırsam..
Bikere bu 95 olmus knight görewini yapamıyodu ( sözde ) bana demişti vereyim id pw gir bnm çara yap knight görewimi ama bende senin çara gircem..( Not bnm çar 100 lv di serverin en iyi wizardlarındandı )

Böle yani tanıyın konuşun ama açık vermeyin anında sokarlar kazığı :D
Yalan Olurda Hayatta Bu kadar Destekli yalan Olmazki Seni tanımayan Kimse 1 Knight görevi için Çarmı vercek id pv Nick nedir senin Apolloda Söle bari

MuratCaner demiş ki:
Helios serverinda hirsizlik yaparken vidyoya kaydedilen Hu0 isimli arkadasin bu haftanin hitleri arasinda yerini alicak super scam vidyosu xD .... mutlaka izleyin bu rezilligi,iste bu adamlar yuzunden turklerin adi cikiyor hirsiza ugursuza ! ..

http://www.youtube.com/watch?v=k37yv8hioDM
o değilde Koca serverde Yabancılar Türkleri Soyuyor Kılınız Kıpırtamaz Son itemleri sizler Alamadınız die kendinizi parmaklıyorsunuz Türklerin Adı imiş Sizin Belli Burda olduğunuz kaç çar kaç S bot gitti burda açtırma ağzımıza şapsall

heliosta char arıyorum global attım bu da yazdı 108 warior satılık itemsiz diye. bayagı bi konustuk uygun geldi ama burayı okuyunca işin faklı oldugunu anladım.sizin görüşünüz nedir char ile ilgili daha dogrusu charın geçmişiyle ilgili??

GodLike

Öğreniyorum
Hu0 namı değer Adem gavurdan farksız gavurlardan daha beter birisidir :) tanımayıpta laf edenler ağzınızı boşa yormayın tanıyanlar onun nasıl birisi olduğunu iyi bilir

Yukarı Alt