1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Survivor [+14]

1. arveleson

arveleson Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Daha Önce Paylaşıldıysa Silinebilir. Tamamen Kendi Aklımda Kaldığı Kadarıyla Yazdım. Alıntı Deel Yani. Yanlışlıkda Olabilir. :beer:

Birgün Uluslararası Bir Yarışmaya İngilizler,Almanlar,Fransızlar ve Temel'in Önderliğinde Türkler Katılır. Final Yarışması Şöyledir. Adaya 1Tane Fare Salındı. Bunu En Hızlı Bulup Getiren Yarışmayı Kazanıcak. İngilizler Gider ve 2Saatte Getirir. Almanlar Gider 3,5Saate Getirir. Fransızlar 1,5Saatte Getırır. Sıra Gelır Türklere. Girerler Adaya. 5Saat Olur Yok. 8Saat Olur Yok. 10saat Sonra Gelirler. Yanlarında Yaralı Bereli, üstünde sigara izmariti basılmış vb. hertür işkence yapılmış bır Fil. Ve Sorarlar Temele. Temel Bu Ne. Biz Fare İstedil Sen Fil Getirmişsin Üstelik Hertarafı Yara Bere İçinde.Temel Fil'i Dürter ve Fil :
    - Anam Avradım Olsun Fareyim Abi :dance:

2. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    "Birgün dünyanın önde gelen istihbarat teşkilatları arasında bir yarışma düzenlemişler. Mekan olarak Afrika seçilmiş. Görev basit; bir tane işaretlenmiş fare, bir çok hayvanın olduğu bir mekana salınacak, salınmanın üzerinden tam olarak bir gün geçince sırası gelen istihbarat teşkilatı elemanları fareyi bulmaya çalışacak. Farenin biri işaretlenmiş ve salınmış.

Birgün geçince ilk sırada olan Mossad aramaya koyulmuş. 6 saat sonra Mossad elemanları işaretli fare ile gelmişler. Sonra fare yine salınmış. Bu sefer sıra, CIA'e gelmiş. Onlar da fareyi 8 saat sonra bulup getirmişler. Sonra da sıra Kgb'ye gelmiş. Kgbli'ler ise fareyi 1 gün sonra bulup getirmişler. En son sıra bizim Mitçi'lerdeymiş. Ama 1 gün olmuş, 2 gün olmuş, 1 hafta olmuş, bizim Mitçi'ler yok ortada. Sonra diğer elemanlar merak etmişler. Bunların başına bir iş mi geldi diye aramaya koyulmuşlar. Bir de bakmışlar ki bizim mitçiler kuytu bir köşede bir tane fille uğraşıyorlar. Elemanlardan biri filin g.tüne cop sokuyor, diğeri ıslatıp elektrik veriyor, bir diğer elinde kızılcık sopası vura vura file:

- Sen faresin, sen faresin, sen faresin... diyormuş.

Bu durumu gören diğerleri Mitçi'lere sormuşlar:

- N'apıyorsunuz?

Bizimkiler:

- İşte fareyi bulduk, demişler.

Adamların ağzı açık kalmış:

- Kardeşim, bunun neresi fare. Bu bildiğimiz fil.

O anda fil atlamış:

- Abi ben valla fareyim, billa fareyim..."

3. arveleson

arveleson Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Benim Facebook'da Okudugum Bır Fıkra. Degişikliğe Uğramış Herhalde. Sitede Paylaşıldıysa Eger Sılebılırsınız Çok Konu Oldugundan Ben Goremedım summer7:

4. Zeratul

Zeratul Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu daha çok güldürdü :lol:

5. Maynard

Maynard Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları: