merhaba ark. bot en son bot kullandıgımda katil yapmışlardı beni ondan sonra her oyuna girişimden 15dk sonra dc oluyorum botla da girsem botsuzda girsem yaklaşık üç gündür oyuna giremiyorum sizce sorun neyden kaynaklanıyodur. ben baglantıyı 700mden wirelless antenlerle alıyorum modeme ping gönderdigimde 2ms de ping alıyo ve hiç kesiklik olmuyo dosya indirirkende şu ana kadar hiçbir indirdigim dosya bozuk çıkmadı yani veri bozukluguda yok ve işin garip tarafı 2mbit baglantıda 260kb da dosya indirebiliyorum ama yinede dc oluyo oyunda bu arada neptune serverinde oynuyorum. modem ile ilgili bir sıkıntı vardır die düşünüyorum daha önce başına gelen varmı böyle bişiy

quick loobu kapa yada öle bişeydi hatırlamıom adını ama ilk sayfada home tuşuna basınca açılan yerde

djey demiş ki:
quick loobu kapa yada öle bişeydi hatırlamıom
yeni clint yükledim ama olmadı :S

berkhoas demiş ki:
quick loobu kapa yada öle bişeydi hatırlamıom adını ama ilk sayfada home tuşuna basınca açılan yerde
o seçenek hiç aktif olmadı ki :S hatta onu aktif ettim birazda öyle denedim.. yine aynı

15-20dk herşey normal komple sildim tekrar indiriyorum oyunu .. 200kb dan aşşa inmiyo indirme hızı modemden olsa ne bilim..

GEçenlerde arkadaşımızın birisi yine aynı sorunu nedeni ile bi konu açmış,yardım istemişti. O'na oyuna ait tüm dosyaları silmesini (SETUP var umarım) ve oyunu yeniden kurmasını önerdim.Bi sonraki mesajı "Tşk düzeldi" oldu Wink

saolun arkadaşlar önerileriniz için sorunu çözdüm ethernet kartım dualdı çıkardım digerine taktım 45kdır oyundayım dc yemedim inş. yememde...

Yukarı Alt