Arkadaşlar sb0t kullanıyorum birkaç char kasıyorum, ama sp kastığım ezik charıma sürekli alttaki hatayı alıyorum. aynı clienti kullandıgım diğer charlarımda daha hiç almadım bu hatayı ama ezik sp charımda sürekli bu çıkıyor. sadece bu pc de değil içerdeki diğer pc de yine bu chara veriyor hatayı diğer charlarıma vermiyor. nedenini çözemedim. niye sadece tek bir chara bu hatayı verir?. pc de tek o char acıkkende veriyor bırden fazla char acıkkende yardımcı olursanız sevinirim

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yenıden yukluyorum ama olmuyor. fakat garip olan 2 ayrı pc de farklı farklı bırcok charı aynı clienti kullanarak acmama ragmen sadece tek chara o hatayı almam :S anlayamadım cidden bu durumu

update sonrası belkı duzelır dedım duzelmedı. clienti yenıledım duzelmedı. bot-cave de forumlarda modlar silerrorsender.exe yi silin dediler sildim yine düzelmedi. bu sorunu nasıl düzelteceğm? tüm charlara verse hatayı tamam dicem ama sadece tek bir chara verıyor 2 ayrı pc de de sadece tek chara :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bilgisayarına restart at.
modemine restart at.
sro içerisinde sbot 1 diye klasor yap.
sbot 1.33 kur
sro içerisine client 1.205 at.

ve silkroadonline.net sitesini aç biraz gezin ardından sbotu çalıştır ve sorunsuzca oyuna gir.

extraloob demiş ki:
bilgisayarına restart at.
modemine restart at.
sro içerisinde sbot 1 diye klasor yap.
sbot 1.33 kur
sro içerisine client 1.205 at.

ve silkroadonline.net sitesini aç biraz gezin ardından sbotu çalıştır ve sorunsuzca oyuna gir.
:muck: :kalp:

pc ye format attım, sroyu sıldım tekrar bastan yukledım olmadı. biyerde silkerrorsender.exe yi sil demısler yaptım o da olmadı. bu sorundan kurtulamıyorum. pre aldırmak ıcın sanki inadına böyle yapıyorlar. tam duzeldı sanmıstım 10 saat aralıksız oyunda kaldı sonra yıne verdı hatayı. kesin pre alsam vermez hatayı :)

silkroadonline ana sayfasında notice adı altında açıklama yapılmıs, bot ve yardımcı program kullananlara karsı 3 aşamalı oyundan atılma gelmiş
1. suç 7 günlük engelleme
2. suç 14 günlük engelleme
3. suç sürekli engelleme

Neye göre veriliyor acaba bu cezalar umarum sürekli değildir fazla toruqe kullanmadım 1 2 kere anca o da bot girmediği için pre almadan önce bekliyelim bakalım 1 2 hafta içinde geçmezse boşa kastık demektir :D

Yukarı Alt