Server
Efes
Takımı
Besiktas
arkadaslar paralı bot kullanıyoorum oyuna gırdıgım andan ıyı baren yukarda bi saat yazıyoo asada ss sını koydum o bıtınce dc oluyoorum acaba yanlıs bı ayarmı yapdım onu nasıl kaldırabılırıım

1. resim

-Resim Silinmiş.

bole bısey sureklı dusuyoo buda ıspatı

-Resim Silinmiş.

ıste bıtıncede dc oluyooorum cozumu warmı geceleyın yuatıpda botu kuramıyoorum artık yaw uykumu boluyoo sureklı Sad

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
bence botu sil tekrar yükle gerekirse format at pc ye öle dene anitivirüsleride kontrol et :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bot klasorunu komple sil yeniden güncel bir tanesini indir ve bir klasor aç oraya kur sorun kalmamalı.

_CaspeR_

Buralıyım
extraloob demiş ki:
bot klasorunu komple sil yeniden güncel bir tanesini indir ve bir klasor aç oraya kur sorun kalmamalı.
botu bişr klasör açıp ona kur yeniden o sorun bendede bir aralar vardı fakat yeniden kurdum denedim yine olmadı en sonunda silkroadı yenidne kurdum sorna çözüldü ama yinede yenidne kurmayı bir dene

oyuna girip Home tusuna bastıgında bot accountunun hemen sag üst kösesinde Show bot account mu ne öyle bisey var ona Tik koyma (o aslında yararlı bisey botunun kredisinin düsmesine kac saat kac dakka var onu gösteriyo ama istmiyosan onu kapat extraokk

Yukarı Alt