arkadaşlar fire blader charım var. fire 90 blade 90 cold 88 lighting 32 düşünüyorum.sizce coldmu 88 yapıyım yoqsa lighting mi ? lütfen bu konuda aydınlatın .

Bana göre

ideal build :

fire : 90 blade : 90 light : 90 cold :30

diğer alternatif :

fire 90 blade 90 force 90 light 30

bazı glavierler force açıyor onlardan korunmak amaçlı cold 88 yapıyım lighting 32 kalsın diye düşünüyorum diğer yöndende hızlı olması için light 88 düşünüyorum. force açmam division ve impotent zaten var bende .yorumun için sağol ama kesin bir cvp istiyorum cold or lighting?

dual imbue kullanacağım diyorsan tabiki cold olmalı. ama bence;zaten damage azlığı yüzünden pvplerde problem yaşayan blader charın imbuesini cold yapıp damage daha da azaltma. efect bahanesını de kullanma=holy spell
bana sorarsan cold 30 light 90 olmalı

yok zaten imbuesiyle oynamayacam o kesin fire. coldda phy defans var lighting de hız var peki parry ratio ne işe yarıyor?bu son sorumdu

KinGZoNe demiş ki:
yok zaten imbuesiyle oynamayacam o kesin fire. coldda phy defans var lighting de hız var peki parry ratio ne işe yarıyor?bu son sorumdu
parry ratio=direnç
yani yediğin damage biraz olsun azaltıyor(mag veya pysh atack olması farketmez)
imbuen fire ise light dan vazgeçme göreceksin yararını :muck:

ASLINDA BENİM DÜŞÜNCEM EL YAKMA COLD OLCAK COLD OLURSA AZ VURUR BELKİ AMA DAHA AVANTAJLI OLURSUN DİE DÜŞÜNÜYORUM ZATEN BLADE 90 OLCAK FİRE 90 OLCAK İŞTE AMA LİGTHNG 32 DE KALSIN DERİM BEN AMA GİNE DE SEN BİLİRSİN

Yukarı Alt