- Resim Silinmiş.
Acıklama:
•Soru:SüperTeklif nedir?
•Cevap:SüperTeklif, SüperTeklif web sitesine üye olan kullanıcıların izinleri doğrultusunda farklı kanallardan tanıtım mesajları yayınlayan ve bu mesajlardan gelen kazançlarının belli bir kısmını kullanıcılarına dağıtan Türkiye'nin ilk web tabanlı izinli pazarlama platformudur.
---------------------------------------------------------------------------------
•Soru:SüperÜye nedir? Bana ne kazandıracak?
•cevap:SüperTeklif'e üye olan kullanıcılarımızın hepsi birer SüperÜye'dir. SüperÜye olduğunuzda kendi okuduğunuz ve sizin davetinizle SüperÜye olanların okuduğu tanıtım mesajlarından Puan kazanırsınız. 100.000 Puan'a ulaştığınızda dilerseniz 100 TL hesabınıza yatırılır. Ayrıca profil bilgilerinizi güncellediğinizde ekstra Puan kazanırsınız.
-----------------------------------------------------------------------------------------
•Soru:Puan Nedir?
•cevap:SüperÜye'nin kendisinin ve davet yöntemiyle SüperTeklif'e üye yaptığı kullanıcıların okuduğu tanıtım mesajlarından kazançları Puan olarak biriktirilmektedir. Kazanılan Puanlar 100.000'e ulaştığında, Puan'ın karşılığı olan 100 TL SüperÜye'nin isteği üzerine belirttiği hesap numarasına ödenir.
-----------------------------------------------------------------------------------------
soru:Nasıl Puan kazanmaya başlayacağım?
cevap:Puan kazanabilmek için size gönderilen tanıtım mesajlarını okumanız yeterli. Sizin davetinizle SüperTeklif'e üye olanların okuduğu tanıtım mesajlarından da Puan kazanabileceksiniz. Yakında tanıtım mesajlarını okumak dışında yapacağınız birtakım işlemlerden de para kazanacaksınız.
Beni eklemek isteyenler:[email protected]
Aşağıda kendi msn adreslerinizi belirtirseniz ben sizi ekleyebilirim TEŞEKKÜRLER.!
pray: pray: pray: pray: pray: pray: pray: pray: pray: pray: pray:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Güzel bişey aslında bide Puanlarını Bilyoner'e falan transfer edebiliyosun

Yukarı Alt