1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Superonline Mükemmel Hizmeti(!)

1. Incandescent

Incandescent Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Evet aradım bu arkadaşları teamspeak 3 de düşme yaşadığımı lolde ping ve düşmeler yaşadığımı söyledim modem değiştirme hakkımı kullanmak istediğimi söyledim fakat modemden kaynaklı teknik arıza varsa değişiyorlarmış 1 kere kopma yaşadığımı söylediler sistemde öyle gözüküyormuş teknik ekip diye koyuyorlar adamları geçende aradımda dnsten olduğunu söyledi bana superonlinenın dns ini verdi oda yanlış çıktı reklamda diyorlar ingiltereden daha iyi internetimiz var diye vay ingilterenin haline diyorum varmı benim gibi memnun olmayan yoksa tek cünüp müşteri benmiyim :cry:

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Ben bu zamana kadar sorun yaşamadım , fiber kullanıyorum.

Ben genel olarak memnunum , sadece tarifeleri çok orantısız. 25mbit adsl veriyorlar 50 gb akk koyuyorlar. Haliyle 3 günde bitiyor ondan sonra da 3mbit olarak devam ediyorsun :)

Ping artması vs tarzı şeyler için modem değiştirilmez , modem ile alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Genelde pc'de arkada çalışan yazılımlar yada kablonun hasar alması gibi konulardan olur.

3. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    Süperonline Dsl hizmeti Ttnetten bile kötü. Çünkü ttnetten alıp bize satıyorlar herhangi bi sorunda ttnete atıyorlar suçu. Tüm bunlara rağmen 8mbit hızla sıkıntısız internet kullanıyorum 720p videoları akıcı bir şekilde izleyebiliyorum. Ama upload hızı içler acısı. Maksimum 50kbit ile upload edebiliyorum.

Online olarak hız arttırma talebinde bulundum 10 tl farkla 8mbps 50gb Akk' dan 16mbps 75gb Akk' na fakat kota arttı hız aynı kaldı 2 aydır böyle bir ara arayıp ne oldu bizim iş diye soracağım :D Hattım Adsl2+ destekliyor.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016