1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

Superonline Mükemmel Hizmeti(!)


 1. Incandescent

  Incandescent Öğreniyorum rank8

  Kayıt:
  19 Ocak 2012
  Mesajlar:
  239
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  18
  Evet aradım bu arkadaşları teamspeak 3 de düşme yaşadığımı lolde ping ve düşmeler yaşadığımı söyledim modem değiştirme hakkımı kullanmak istediğimi söyledim fakat modemden kaynaklı teknik arıza varsa değişiyorlarmış 1 kere kopma yaşadığımı söylediler sistemde öyle gözüküyormuş teknik ekip diye koyuyorlar adamları geçende aradımda dnsten olduğunu söyledi bana superonlinenın dns ini verdi oda yanlış çıktı reklamda diyorlar ingiltereden daha iyi internetimiz var diye vay ingilterenin haline diyorum varmı benim gibi memnun olmayan yoksa tek cünüp müşteri benmiyim :cry:
   
 2. Chorus

  Chorus   Admin rank8

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  341.785
  Beğenilen Mesajlar:
  241
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  Taksim/IST.
  Ben bu zamana kadar sorun yaşamadım , fiber kullanıyorum.

  Ben genel olarak memnunum , sadece tarifeleri çok orantısız. 25mbit adsl veriyorlar 50 gb akk koyuyorlar. Haliyle 3 günde bitiyor ondan sonra da 3mbit olarak devam ediyorsun :)

  Ping artması vs tarzı şeyler için modem değiştirilmez , modem ile alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Genelde pc'de arkada çalışan yazılımlar yada kablonun hasar alması gibi konulardan olur.
   
 3. Collapse

  Collapse   asistan rank8

  Kayıt:
  22 Aralık 2010
  Mesajlar:
  7.314
  Beğenilen Mesajlar:
  174
  Ödül Puanları:
  73
  Süperonline Dsl hizmeti Ttnetten bile kötü. Çünkü ttnetten alıp bize satıyorlar herhangi bi sorunda ttnete atıyorlar suçu. Tüm bunlara rağmen 8mbit hızla sıkıntısız internet kullanıyorum 720p videoları akıcı bir şekilde izleyebiliyorum. Ama upload hızı içler acısı. Maksimum 50kbit ile upload edebiliyorum.

  Online olarak hız arttırma talebinde bulundum 10 tl farkla 8mbps 50gb Akk' dan 16mbps 75gb Akk' na fakat kota arttı hız aynı kaldı 2 aydır böyle bir ara arayıp ne oldu bizim iş diye soracağım :D Hattım Adsl2+ destekliyor.

  [ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016