Okan abi şu programı bulsanız veya sizlerden biri yapsa harika bişey gold alcak filan ayarlıcak kendi bırakırız bota o halleder tabi ilk bi kendi charımda kontrol ederimde abi bulun şunuda herkez rahatlasın.

FrePotter demiş ki:
extraloob demiş ki:
gönder bakalım.

gönderdimmi sende viruslu olarak gorunecek basım belaya gidecek . konuyu kaldırırsan sevinirm böle olucagını bilsem yazmazdım saatlerce urgastıgım programı virus diye kendi agzımda konuyu kaldırlmasını ricaa edecegim aklıma gelmezdi .
Kardesim sen kendi kendini ele veriyorsun zaten önceki mesajlarında programı virüssüz diye tanıtıyorsun simdiyse kendin programın ve konusunun kaldırılmasını istiyorsun ve diyorsunki gönderirsem sendede virüslü görünecek. Bana sadece ayak yapıyorsun geliyor. Boşu boşuna kimseyi kandırmaya calısma kardesim. Hadi sen yoluna bak. Hayırlı günler.

Bir şey diyorsan bak bende yazılımcıyım. Gönder PM ile Sadece Kodlarını !

ben Hiç bir sey anmadım basındn berı yok virus var yok Visual c# ile yazdm alın kullanın sankı onceden Loader kullanırken vırus yoktu veya kullandagınız her hangı bır botta bile vırus var yanı bırakın bu ıslerı SroBot / Sbot / iBot / İSroBot hepsı vıruslu zaten Virusle yazılıyo bu arkadasıın programıda super bence ..

FrePotter demiş ki:
Arkadaslar anlamıyormusunuz Yazılımdan kaynaklanan kodlardan dolayı virus gibi seziyor s-Bot misali. Tabi güvenmedikten sonra zorlayacak değiliz.
hee hep ole olur zaten

Yukarı Alt