Kupayı Kim Alır ?

• Beşiktaş

Votes: 51 41,8%
  • Fenerbahçe

Votes: 71 58,2%

• Total voters
    122
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
maç bitmeden nasıl gidiyolar ama statdı terkediyolar ahahahhaha koptum orda :P

puahhaha onu bende gördüm tam bir noob davranıştı brom :D :P

FB'nin kupa almasına gerek yok her yıl final oynamakta büyük bir başarıdır ve ligte de her yıl kafaya oynamak 2 kulvarda da show yapmak kolay iş değildir ^^

bu sene double yapan tek takım mesela barça geri kalan takımlar kötü mü yani :wink1:

bilip bilmeden konuşmamak lazım maça bakıp geçmek lazım 2 tane çaktık mı çaktık siz de tv den izlediniz mi izlediniz artık size önünüzde ki maçlara bakmak düşer bize de gelecek kupaları kaldırmak :headbang:

Nihaha Feneri Tebrik Ediyorum Ama 2 Laf Söylemek İsterim ;

extraloob demiş ki:
FB'nin kupa almasına gerek yok her yıl final oynamakta büyük bir başarıdır
Okan Abi Kusura Bakma Ama Fnali Bizim Alt Takımla Oynamaya İzin Vermediler Ondan Sizinle Final Yaptık Yoksa Rüyanızda Göremessiniz, Hadi Yine İyisiniz ..

:arrow: Süper Kupa Finalini Türkiye Kupası Şampiyonu vs Lig Şampiynu Yapıyorda :D

Bir Diğeri Bu Fenerin Türkiye Kupasını En Son Aldıgını İçimizde Kim Gördü Acaba ? Onu Kaldırmak Nasıl Bi Duygudur Yaşadınız Mı ? Yaşanmaz Tadılır İşte ...

:!: Beşiktaş Olmak Ayrıcalıktır.
:!: Beşiktaş 'lı Olunmaz Beşiktaş 'lı Doğulur.

Konu başka yere kayıyo sonu olarak 2009-2010 Süper Kupa ŞAMPİYONU:FENERBAHÇE tartışılacak bi yanı yok heralde ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray

bu önemli güne ancak logomuzla eşlik ediyoruz Türk futboluna ne kadar değer verdiğimizi bu şekilde dile getirmekten gurur duyuyoruz 8)

Son düzenleme:
aLaYi_KaNCiK demiş ki:
Basit Maçtı Kabul Etmek Lazım.. Tebrikler FEBE..
Galatasaray4ever...

Alisamiyenede Bekleriz .. :wink1:
+1905 Maçla ilgili yorum yapcak olursak:ilk yarı beşiktaş iyi oynadı.İkinci yarıda da fenerbahçe iyi oynadı.Golleride bana göre sivok'un defanstaki hataları yüzünden yediler.Maç hatalar olmasaydı uzatmalara,belki de penaltılara kadar giderdi... :thumbsup:

Forumda Beşiktaş bölümünde haberin birinin başlığı "Sivok: Herkes beni konuşacak" :D

Penaltı sırasında aklıma geldi güldürdü beni :D

Logo güzel durmuş he ^^

RaFFiNe-2 demiş ki:
Nihaha Feneri Tebrik Ediyorum Ama 2 Laf Söylemek İsterim ;

extraloob demiş ki:
FB'nin kupa almasına gerek yok her yıl final oynamakta büyük bir başarıdır
Okan Abi Kusura Bakma Ama Fnali Bizim Alt Takımla Oynamaya İzin Vermediler Ondan Sizinle Final Yaptık Yoksa Rüyanızda Göremessiniz, Hadi Yine İyisiniz ..

:arrow: Süper Kupa Finalini Türkiye Kupası Şampiyonu vs Lig Şampiynu Yapıyorda :D

Bir Diğeri Bu Fenerin Türkiye Kupasını En Son Aldıgını İçimizde Kim Gördü Acaba ? Onu Kaldırmak Nasıl Bi Duygudur Yaşadınız Mı ? Yaşanmaz Tadılır İşte ...

:!: Beşiktaş Olmak Ayrıcalıktır.
:!: Beşiktaş 'lı Olunmaz Beşiktaş 'lı Doğulur.
Hala aynı laflar Türkiye kupası Türkiye kupası .....

Beşiktaş 'lı Olunmaz Beşiktaş 'lı Doğulur
Bursasporluların beşiktaşlılara güzel bir marşı var ama söyleyemiyorum...

Beşiktaşlıların şu huyunu hiç sevmiyorum 8 tane de yeseler bi şekil de üste çıkmaya çalışıyorlar ilginç..

hmzsnmz demiş ki:
Ucu açık laflar edip birbirinizi iğnelemeyin tadında eğlenin :thumbsup:
bence de Hamza abi haklısın tahrik olunca ben direk tahrik etmeye başlıyorum Fenerbahçe konusun da çok hassasım.

Yukarı Alt