Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Evet arkadaşlar bu forumda ilk paylaşımım olacak. İnşallah memnun kalırsınız.
Bu program sayesinde sadece Silkroad değil istediğiniz her uygulamayı,belirleyeceğiniz kısayol tuşları ile anında gizleye biliyorsunuz.

- Resim Silinmiş.

Programı kurun ve crackleyin.
1-İlk olarak programı çalıştırın,sonra gizlemek istediğiniz uygulamayı çalıştırın ve filtre kısmına ekleyin.
2-Tuş kombinasyonlarını ayarlayın .
3-Tuş Kombinasyonunu kulanarak uygulamayı gizleyin 8)

Buradan indirebilirsiniz​

Kod:
Rar Şifresi : www.extraloob.com
Tarama sonuçları :
http://www.virustotal.com/tr/analisis/875b07f18e26c8a81e0c59d5f703eecd3303846d0e4b06b29f540ddd46f58fff-1244113707

Not : Alıntı değildir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
tSkler qüzeL PayLa$ım oLmu$ Özellikle Ram Sıkıntısı Olanlar iCin.

Bu sro hider falan değil yahu :D bütün programları gizleyebiliyor anladığım kadarıyla :think:

bu programı kısaca ben açıklayım açık olan herşeyi gizleyebilirsiniz gösterebilirsiniz Program sadece sro_clienti degil herşeyi saklar ve gösterir :)

Sadece başlıkta sro hider dedim ki, sro hider arayan arkadaşlara bir katkım olsun.

Evet konuda da belirtim istediğiniz uygulamayı gizleye bilirsiniz. İnternet explorer sayfasını bile gizliyebiliyorsunuz 8)

Emeğine sağlık dostum gerçekten güzel bir program ama deyişik bottaysa oyun program işe yaramıyor

Akaryakit demiş ki:
Emeğine sağlık dostum gerçekten güzel bir program ama deyişik bottaysa oyun program işe yaramıyor
Bu programı faal bir şekilde kullanıyorum biri botta olmak üzere çift char açıyorum şu ana kadar da bir problem yaşamadım .

Teşekkürler bende bir deniyim.. :)

Crack'i açarken mmtrack.dll hatası verdi. :D İnternette de yok yav bu dll.. :D

mehmetii demiş ki:
Crack'i açarken mmtrack.dll hatası verdi. :D İnternette de yok yav bu dll.. :D
crack i açmayacaksın arkadaşım,programı kurduğun klasördeki exe ile program kapalı iken değiştireceksin.

silkroadlife

Bilgiliyim
link ölü en kısa zamanda link deyiştir arkadaşım yoksa konunu kilitlemek zorunda kalacaz

iyi günler

darendeli44 demiş ki:
arkadaşlar bu hider bilgisayar açılır açılmaz karşıma çıkıyor nasıl halletcem :(

Başlat>Çalıştır> " msconfig " yaz çıkan pencerede başlangıç sekmesinde hidewin'i bul kutucuğun işaretini kaldır uygula de,bir daha karşına çıkmaz.

Bu arada işlerim çok yoğun olduğu için foruma fazla giremiyorum linki yenilemekte geç kalmış olabilirim. Lütfen kusura bakmayın :oops:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt