Arkadaşlar Jangan Cave 1 Hafta Sonra Açılcak ya Baya Arkadaşımız Lw'lerini Atladılar 1 Yerde Takılcaklar Mesela 96da Trader Olup 5* Alın Zaten Sanırsam Bug Yoksa Kendi Lw'inizde Thiefler Çıkıcak Kese Kese Lw Atlarsınız Rocky'lerde Kasmıycaksanız 96 Lw'de :D
Saçma Olabilir Ama Belki İşinizede Yarayabilir

Crown demiş ki:
Dün sadece item için yapmayı denedik, git rockylerde kas daha iyi :D
muhahaha aynn :D sadece 4 5 tane kervan alcan yan yana anca ole adam gibi bir kerede geliyor exp bende başladım 1 saat oldu 17 lvlım :D 1 haftaya 90 :D

Takımı
Galatasaray
Süper bi fikrim var sen git bidaha geri gelmeee :D o şarkıya benzemiş :D dostum şuanda jangan cave zaten açık değilmi millet nasıl 94 oluyor ;?

Smart demiş ki:
Süper bi fikrim var sen git bidaha geri gelmeee :D o şarkıya benzemiş :D dostum şuanda jangan cave zaten açık değilmi millet nasıl 94 oluyor ;?
Değil hala rockylerde kasılıyoruz :)

Takımı
Galatasaray
Crown demiş ki:
Smart demiş ki:
Değil hala rockylerde kasılıyoruz :)
Yerinizde olsam Rockylerde kasmam biraz sabır :P 4Lv boyunca düşecek 10DG itemlerden mahrum kalıyorsunuz biliyosunuz 10dg itemler satılmıyor NPC de zor olcak işiniz :muck: :curtain:

Yukarı Alt