arkadaşlar ben tombalancı46 nın hazırladığı bir bot var onu kullanıyodum ve charım dün akşam çalındı. AMAAA burda garip bi olay var ilk önce tombalacı global attı elixir weapon lazım çok acil falan filan diye sonra ben dc yedim chara tekrar girmek icin denedim ve charda biri vardı adam 5 dk sonra cıktı girdiğimde charı hotandaydı ve sadece elixir weaponlar alınmıştı ve ondan sonra tombalacı hic global atıp elixir weapon aramadı sonra ben şifreyi değiştirdim tabi heyecanla ve charıma girdim yeni şifreyle. bi süre sonra tekrar cıkıp gircektim ancak charın sifresi değişmiş... SİZ OLSANIZ KİMDEN ŞÜPHELENİRDİNİZ. ADMİNLERDEN Bİ YARDIM BEKLİYORUM LÜTFFEN CEVAP ATIN...

NOT:tombalacı46 nın botunda virüs vardı ve kendisi bu virüsler zararsız demişti!!!

Adminlerin ilgilenmesini istiyorsanız İstekleriniz & Önerileriniz bölümüne konu açın.Ama kanıtınız yoksa bişey yapamassınız.

Saolun arkadaşlarda ben napcam şimdi ya =) char gitti ayrıca acc alalı 1 hafta bile olmadı

geçmiş olsun,tombalacıya ve sitesinede güvenmiyorum alışveriş yapacaksanız tombalacı yerine payziner i tercih edin daha ucuz ve daha güvenilir başınız ağrımasın sonra

adama boşuna iftira atmayın.resmen karalama kampanyası yapıyorsunuz. adam senin 3-5 elixir weaponuna mı kaldı Allah aşkına ? ne kadar saçma bir yalan uydurmuşsun. Yalan değilse bile sen o virüsü başka yerden yemişsindir

Yukarı Alt