AnatoliaFire demiş ki:
micseon95 demiş ki:
ovgu_76 demiş ki:
exl bedavaya dağıtıyor afedersin hangi enayi gelip 50 kontörle char alcak?

Ps:konu kilit :)
bende sana şöyle söyliyeyim o dükkanın sahibi şerefine satıyor ancak öteki dondurmacının dondurması ya daha iyiyse ozaman ne yaparsın ?

üyelik alımı kaynıyorsa sende kendine sakla veya sende bi iş yaparak kendine saklıya bilirsin :) ben kendim karlı bi iş çıkartarak uğraşmaya calışıyorum ne demişler Küçük işler büyük işler başarır :D :D böyleydi galiba :D

Buzzzz demiş ki:
micseon95 demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
şöyle söyleyeyim o zaman. extraloob yönetimi bedava/karşılıksız üyelik dağıtırken, birilerinin gelip size 15 TL vermesi çok zor.

ben üyelikler paralı olsa dedim yazdıgım cümleleri dikkatli oku !! :wink1: EXL de üyelik alımı paralı olsa belkide kimse almayacaktır dedmi.... :wink1: Benim giblerle vakit geçiremiyorsan ozaman benimle ilgilenmessen sevinirim :)

micseon95 demiş ki:
micseon95 demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
şöyle söyleyeyim o zaman. extraloob yönetimi bedava/karşılıksız üyelik dağıtırken, birilerinin gelip size 15 TL vermesi çok zor.

ben üyelikler paralı olsa dedim yazdıgım cümleleri dikkatli oku !! :wink1: EXL de üyelik alımı paralı olsa belkide kimse almayacaktır dedmi.... :wink1: Benim giblerle vakit geçiremiyorsan ozaman benimle ilgilenmessen sevinirim :) [/quote]
Site üyeliği emin olun site üyeliği 15 tl olursa kimse almayacaktır

Bu cümleden ne anlarsın ? bende sana birşey yazıyım

Sen noob Sen ama ben o şu bu sen noob ?

micseon95 demiş ki:
bende sana şöyle söyliyeyim o dükkanın sahibi şerefine satıyor ancak öteki dondurmacının dondurması ya daha iyiyse ozaman ne yaparsın ?

üyelik alımı kaynıyorsa sende kendine sakla veya sende bi iş yaparak kendine saklıya bilirsin :) ben kendim karlı bi iş çıkartarak uğraşmaya calışıyorum ne demişler Küçük işler büyük işler başarır :D :D böyleydi galiba :D
bu noktadan sonra saçmalamaya başlamışsın. daha fazla uzatmazsan sevinirim. alınan üyeliklerin hepsi aynıdır. laf kalabalığı yapma :curtain: bir işi yapamıyorsan, gelip bizim yaptığımız işi kötüleme :).ama bak senin yaptığın iş, iş değil. buna çıkarcılık denir. işte biz bu yüzden, üyelerimiz zor duruma düşmesin diye her türlü private server'da karşılıksız üyelik dağıtıyoruz. farkı görebiliyorsundur umarım.

bu noktadan sonra saçmalamaya başlamışsın. daha fazla uzatmazsan sevinirim. alınan üyeliklerin hepsi aynıdır. laf kalabalığı yapma :curtain: bir işi yapamıyorsan, gelip bizim yaptığımız işi kötüleme :).ama bak senin yaptığın iş, iş değil. buna çıkarcılık denir. işte biz bu yüzden, üyelerimiz zor duruma düşmesin diye her türlü private server'da karşılıksız üyelik dağıtıyoruz. farkı görebiliyorsundur umarım.[/quote]

ben saçmalamıyorum benim işime karışmanızı istemiyorum sadece ... Siz bir iş yapınca ben sizin işinizi kötülüyormuyum + ben cıkarımı falan düşünmüyorum iyi günler . .. !! :roll:

Sen noob Sen ama ben o şu bu sen noob ?[/quote]

seninle uğraşmıyıcam belliki birisine bulaşmak için konu bulmaya calısıyorsun yada yalandan yere yazmak için post kasıyorsun ! ! :oldie:

[color=#004040 demiş ki:
Buzzzz[/color]Site üyeliği emin olun site üyeliği 15 tl olursa kimse almayacaktır

Micseon95:seninle uğraşmıyıcam belliki birisine bulaşmak için konu bulmaya calısıyorsun yada yalandan yere yazmak için post kasıyorsun ! ! :oldie: [/quote]
senin gibi adamlarla uğraşmayı seviyorum :headbang:

Buzzzz demiş ki:
[color=#004040 demiş ki:
Buzzzz[/color]Site üyeliği emin olun site üyeliği 15 tl olursa kimse almayacaktır
Micseon95:seninle uğraşmıyıcam belliki birisine bulaşmak için konu bulmaya calısıyorsun yada yalandan yere yazmak için post kasıyorsun ! ! :oldie:
senin gibi adamlarla uğraşmayı seviyorum :headbang:
ozaman benle ya takılıcaksan msn veriyim gel yada site içerisinde saygılı efendi ol ! :headbang:

Doma$no

Ya adam uğraşmış almış üyelik sitesi açık ise alabilen alır arkadaş alamayanalr için böyle bir sistem kurmuş Alınıp alınmamasıda onun sorunu

JonnyBravo demiş ki:
Ya adam uğraşmış almış üyelik sitesi açık ise alabilen alır arkadaş alamayanalr için böyle bir sistem kurmuş Alınıp alınmamasıda onun sorunu
bakın. eğer ki biz bu işi karşılıksız yapmıyor olsaydık, arkadaşın işleri yolunda gider, biz de karışmazdık. ama biz zaten bu işi ücretsiz yaptığımız için bu arkadaşın burada bu işi yapması çok zor. umarım anlatabilmişimdir. bu arada biz bu kadar konu üstünde tartışmışız ki arkadaşa işin aslını anlatabilmek için. ama topicini alıp editlemedik, veya ortadan kaldırmadık. yaptığı işe engel olmuyoruz, sadece bunun çok gereksiz, ve zor olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. isterse şu anda tekrar bir topic açsın oradan üyelikleri satmaya çalışsın, bu sefer biz karışmayız ama gelir başka bir üye neden para karşılığında veriyorsun der. yani yine birileri bu işe tepki gösterir. :)

TwiLighT demiş ki:
JonnyBravo demiş ki:
bakın. eğer ki biz bu işi karşılıksız yapmıyor olsaydık, arkadaşın işleri yolunda gider, biz de karışmazdık. ama biz zaten bu işi ücretsiz yaptığımız için bu arkadaşın burada bu işi yapması çok zor. umarım anlatabilmişimdir. bu arada biz bu kadar konu üstünde tartışmışız ki arkadaşa işin aslını anlatabilmek için. ama topicini alıp editlemedik, veya ortadan kaldırmadık. yaptığı işe engel olmuyoruz, sadece bunun çok gereksiz, ve zor olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. isterse şu anda tekrar bir topic açsın oradan üyelikleri satmaya çalışsın, bu sefer biz karışmayız ama gelir başka bir üye neden para karşılığında veriyorsun der. yani yine birileri bu işe tepki gösterir. :)
katılıyorum :beer:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
KB24 demiş ki:
Sitemizde ucretsiz veriliyor acc. ayrıca konuşmalarınıza dikkat edin bu sitede tatsızlık yaşanmasını kimse istemez.
Konu Burda Kilitlenmişti De Sayın Mod 'um Dikkatinizi Çekiyorum Acaba Tatsızlığı Kim Çıkarıyor ? Adam Acc Satmaya Çalışıyor Katil Değil Ama Neden Böyle Bir Davranış İçinde Bazı Kişiler Anlamadım.

TwiLighT demiş ki:
Saygı Duyuyorum Ben Şahsen Ne Güzel Site Bedava Veriyor Ama Üyelik Sitesi Ne Zaman Açıksa birde Şurdan Bakalım Olaya O Zaman ;

EXL Üyelik Sitesi Kapalı Oldugu İçin Üyelik Dağıtamıyor Fakat 1-2 Arkadaşın Oyuna Başlaması Gerek Çok Heves Etti, Ne Zaman Açılacağı Belli Olmayan Üyelik Sitesini Beklemek İstemiyor Geldi Burdan Aldı. Düşünmeye Bağlı, Kim Nerden Bakarsa Ordan Görür ..

Lütfen kilitlensin artık bu konu
Böyle insanlar exl ailesine zarar weriyo
Arkdaşım kusura bakmada sen burda satamazsın bunları !!!

xFactoR demiş ki:
Lütfen kilitlensin artık bu konu
Böyle insanlar exl ailesine zarar weriyo
Arkdaşım kusura bakmada sen burda satamazsın bunları !!!
sen ne diyorsun bilader , ne zararı asıl sen veriyorsun o zararı post kasmak için sırf 2 mesaj ı okuduktan sonra konu kilitlensin istediğin de falan bulunma , birde burada post kasmak için mesaj yollama ! :wink1:...

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Begenmeyen Girmesin Yahu Çok Zor Bişey Değil ki Bu Konuyu Gereksiz Gördüünüz Kadar Gereksiz Mesaj Yazmayın Şuraya ..

Yukarı Alt