Evet arkadaslar yaklasık 2 3 haftadır uğraşıyorum ve 3. haftanın sonunda üyelik alımlarını yakaladım ve alabildiğim kadar aldığım üyeliklerde şimdide satmak istiyorum EXL ailesi olarak umuyorum ki işinize yarar Charlar a cok yüksek bi fiyat biçmiyicem zaten carlar 0 dır arkadaslar carlara girilmemiştir... Hesaplarımızın hepsi Acıktır hata olacağını sanmıyorum tüm üyelikler özellikle alınmıştır ! ! ! :beer: ... Çarlar dediğim gibi 0 dır daha ellenmemiştir hepsi tertemiz içinde kesinlikle char acılmamıştır size bırakılacaktır...

1-) charlar'ın fiyat olarak kontur'ü tercih ettim arkadaşlar . .
2-) Charlar için sadece Ciddi alıcaklar benimle irtibata geçebilirler . . .
3-) Charların Fiyatı ise 50 Konturden %50 EXL indirimimiz ile 25 Kntr e düşürülmüştür :D

MSN = mailto:[email protected]
2.MSN= mailto:[email protected]

Sizlere Sadece Charlarım İD lerini vereceğim istediğiniz İD yi seçtikten sonra benimle irtibata geçerseniz daha detaylı yardımcı olurum . . . Sizler yeterki istekli olunuz ... :)

1-) sexybabe2

2-) antipower2

3-) gamesultans

4-) theprosro

5-) thedevil

6-) theturkish

7-) apranaxfort

8-) cuma1453

9-) micseon1453

10-) extraloob (---üyelik iptal--)

11-) benimsrom

12-) blackpearl2

13-) gadget2

14-) exlsroworld ( --Satıldı---)

15-)pearly2001

Şimdilik elimde bu kadar ı var arkadaşlar ... Alıcı arkadaşlara duyurulur :) herkese kolay gelsin . . .

bu Kadar aç Gözlülük olmaz ya utanın olm kendinizden Exl beleşden dağıtıo zaten :S

mania demiş ki:
bu Kadar aç Gözlülük olmaz ya utanın olm kendinizden Exl beleşden dağıtıo zaten :S

bilader sonucta bu da bi iş sende bişeler yapmaya calışabilirsin . . . Ben parayla dağatıyorum isteyen alır ELX in dagattını bende biliyorum sonuçta bu işler güven meselesi . . . Nereden bilecen o çarı kasıcaksın soyulup soyılmıyacağını EXL e güvenimiz sonsuz ama yinede bu işler dediğim gibi güven meselesi :) :wink1:

Biz nerden bilelim senin verdiğin çharın soyulup soyulmuyacağını,tanımıyoruz bile seni,bize üyelik verenler ise d.mod.Hemde güvenimizi kazanmış kişiler.İyikide ucuza veriyosun 100 kontör çok ucuz gerçektende :coffee:

HeYeCaN_YoK demiş ki:
Biz nerden bilelim senin verdiğin çharın soyulup soyulmuyacağını,tanımıyoruz bile seni,bize üyelik verenler ise d.mod.Hemde güvenimizi kazanmış kişiler.İyikide ucuza veriyosun 100 kontör çok ucuz gerçektende :coffee:
hiç kusura bakma. extraloob yönetimine güvenmeyenler gelip sana mı güvenecek?

arkadaşlar ;
ben sizlere bişey demiyorum exl a da güvene bilirsiniz beni tanımıyorsanız almassınız ancak ben soyguncu değilim isterseniz alırsıınız . . . Benim SunWorld De nickim MiCSeoNRaFFi dir arkadaslar . . . :wink1: yani bende EXL a yeni üye oldum baktım herkes birbiri ile uyum içinde bende böyle bir işe kalkıştım ....
100 kntr cok ucuz diyen arkadaşıma sunu söyliyim sen 100 kntr alamıyorsan yat öl :) 100kntr altı üstü 15 TL . . .ne beklersin istersen serverde giyinik car al 50 TL den sana kalmış bişey ben sadece işimi yaparım kendi çarım varken başkasınınkini ellemem :wink1: ben dediğim gibi yeni üye oldum EXL e yani burada allah izin verirse daha da devam edeceğim... hepinize iyi günler dilerim ... :) açık sözlü konusuyorum sadece ...

Buzzzz demiş ki:
Ücretsiz birşeye 100 kontör veren enayidir.Kimse darılmasın

ücretsizse kendi alır beni ilgilendirmez arkadasım .... Kaç kere diyicem ben sadece işimi yaparım alın size %50 indirim 50 kntr e bırakıcam dillere düşmek istemem :D

Saygılarla ;

şöyle söyleyeyim o zaman. extraloob yönetimi bedava/karşılıksız üyelik dağıtırken, birilerinin gelip size 15 TL vermesi çok zor.

TwiLighT demiş ki:
şöyle söyleyeyim o zaman. extraloob yönetimi bedava/karşılıksız üyelik dağıtırken, birilerinin gelip size 15 TL vermesi çok zor.

Bu sadece Size göre Site üyeliği emin olun site üyeliği 15 tl olursa kimse almayacaktır :wink1: bende size böyle seyleyeyim... Bu Privite Silkroad oldugu için üyelik alımları sürekli kapanıp açılıyor :wink1:
Herkese İyi eğlenceler Ve iyi vakit geçirmeler :wink1:

mania demiş ki:
dün gece 9 dan şimdi saat 2 buçuga kadar açık !!

alsaydınız ozaman kardesim ne diyeyim :)

6 post u war diyen arkadaşıma sunu söyliyeyim siz post a göre millete değer veriyorsanız ben ne yapayım yani günümün tamamını siteye harcıyarak Post kasacak halim yok elimden geldiğince yavas yavas ilerleticez... :headbang:

micseon95 demiş ki:
TwiLighT demiş ki:

Bu sadece Size göre Site üyeliği emin olun site üyeliği 15 tl olursa kimse almayacaktır :wink1: bende size böyle seyleyeyim... Bu Privite Silkroad oldugu için üyelik alımları sürekli kapanıp açılıyor :wink1:
Herkese İyi eğlenceler Ve iyi vakit geçirmeler :wink1:
burası brazzers mi neden üyelikler paralı olsun+senin gibi adamların http://www.extraloob.com'da oldukça iyi vakit geçirmek zor.

ovgu_76 demiş ki:
exl bedavaya dağıtıyor afedersin hangi enayi gelip 50 kontörle char alcak?

Ps:konu kilit :)

konu niye kilit sonuçta burada bende bi alım satım işi ile uğraşıyorum varmı böyle bişey !!!! ben böyle 50 kntr e satarım siz bedavaya alırsınız belki birisi cıkıcak para harcamaya yer arıyıpta alıcak yani bu da sonucta bi ihtimal değilmi !!!... Şimdi lütfen konumu daha fazla saçma sapan şeylerle meşgul etmeyiniz ben sadece müşterilerim ile ilgilenirim . . . .

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
micseon95 demiş ki:
ovgu_76 demiş ki:
exl bedavaya dağıtıyor afedersin hangi enayi gelip 50 kontörle char alcak?

Ps:konu kilit :)

konu niye kilit sonuçta burada bende bi alım satım işi ile uğraşıyorum varmı böyle bişey !!!! ben böyle 50 kntr e satarım siz bedavaya alırsınız belki birisi cıkıcak para harcamaya yer arıyıpta alıcak yani bu da sonucta bi ihtimal değilmi !!!... Şimdi lütfen konumu daha fazla saçma sapan şeylerle meşgul etmeyiniz ben sadece müşterilerim ile ilgilenirim . . . .
Alım-satım işiyle uğraşıyorsun da sana bir örnek;
2 dondurmacı var karşı karşıya. Birisi ilk günün şerefine bütün müşterilerine bedava servis yapıyor, birisi herzamanki gibi ücretli. Vatandaş neden gidip orda bedava varken gelip sana para vererek alsın ki?

Yukarı Alt