*

Merhaba arkadaşlar, ortalıkta bir çok açılıp 1,2 ay içersinde kapanan veya başlar başlamaz
sorunları sıkıntıları bitmeyen serverler ile dolu.
Belki biliyorsunuzdur bir ara açacağız diye bayaa bi NoWayOut guild arkadaşlarımızı beklettik,
şimdi açma isteğim daha çok arttı, adam akıllı firmalar arıyorum.
Tek sunucu üstünden sanal sunucu yaparak 3,4 serveri aynı makineye kurmayan,
aylarca veya senelerce hoşnut olabiliceğimiz, fiyatı normal gerçek sunucu aramaktayım, Önerilerinizi bekliyorum.​

*

AmIMad

Bakalım be.
Vsro Kurulum Dahil Onu yapan arkadaş yok eger sunucuyu alırsanız size skıntısız bi db kurarm

Takımı
Galatasaray
başlangıç için server4you öneririm almanya lokasyon ucuzdur sunucuları destekleri dandiktir ama sunucular iş görür başlangıç için ideal

Bu mesaj Gerilla rumuzlu uyeden alinti yapildi
Gerilla demiş ki:
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
nerde türkiyede mi
ben lokasyonu yabancı istiyorum türkiyedeki sunuculardan bi b*k olmadığı belli.
Belkide bu sözü bilmediğin için diyorsundur ? Türkiyeden alıcagın hizmet yurddısından daha iyi tabi nereden alcagın söz konusu aradaki tek fark daha fazla ücret ödemektir onun dışında değişen bir şey yok.

Hiç Datacenter Ortamında çalıştınmı ? Birde böyle sorayım yani bu sözü diyorsan girip çalışman gerektiğini var sayıyorum.

Bu mesaj SeaGame.org rumuzlu uyeden alinti yapildi
SeaGame.org demiş ki:
Gerilla demiş ki:
sarkolata demiş ki:
nerde türkiyede mi
Belkide bu sözü bilmediğin için diyorsundur ? Türkiyeden alıcagın hizmet yurddısından daha iyi tabi nereden alcagın söz konusu aradaki tek fark daha fazla ücret ödemektir onun dışında değişen bir şey yok.

Hiç Datacenter Ortamında çalıştınmı ? Birde böyle sorayım yani bu sözü diyorsan girip çalışman gerektiğini var sayıyorum.
illahki didik bilmeye gerek yok, önümüzde yığınla sunucu firmaları var, hepsinin serverleri ddos yedikten sonra kapanıyor.
Server kapanmasın,hacklenmesin diye aylık tonla paramı harcıycaz? adam gibi koruma programları üretseydi sunucu firmaları böyle tabirlerle oklanmazdı. daral:

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj SeaGame.org rumuzlu uyeden alinti yapildi
SeaGame.org demiş ki:
Gerilla demiş ki:
sarkolata demiş ki:
nerde türkiyede mi

Datacenter ortamında çalışmadım belki ama çok fazla sunucu firmasıyla çalıştım. Yurtdışındaki profesyonelliği burada bulma oranın %1-2. :wink1:
Sunucu kalitesini DDOS yeyince kapanması da belirlemiyor gerçi. Mitigation yoksa her yerde aşağı yukarı yaşayacağın şey bu.

Profesyonellik ve Türkiye...
Dolandırıcılık ückağıtçılıkta profesyoneliz. Bunu unutmamak lazım.
[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Sunucu kalitesini DDOS yeyince kapanması da belirlemiyor gerçi. Mitigation yoksa her yerde aşağı yukarı yaşayacağın şey bu.[/quote]

Demekki yanlış firmalarla çalışmıssın. Ddos hizmeti almıyor isen kapanması normaldir.Mitigation derken oraya anlamadım :)

Prof. Hizmet arıyorsan hosting firmalarından alma direk datacenter üzerinden al tabi fiyat da ona göre artacaktır ozaman prof. hizmet alırsın tabi datacenter daki teknik personelede baglı ama hizmeti yurddısından daha iyi alırsın en azında türkiyede destek paketi için para istenmiyor veya ticket'lara 24 saatte cevap verilmiyor.

Yukarı Alt