1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sunucu Entegrasyon Bilgisi

1. lemonade

lemonade   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент

Silkroad Online’ dan herkese merhaba

Oyundaki popülasyonu dengelemek için sunucu entegrasyonuna devam edecegimizi bildiririz.Bununla birlikte, dengesiz olan oyuncu dağılımı çözülmüş olacak ve keyifli Silkroad Online içeriğinin tadını çıkartabileceksiniz. Entegrasyon sonrası sunucuları stabilize tutmak için elimizden geleni yapacağız.

Bu duyuru, siz kullanıcılarımıza sunucu entegrasyonu konusunda bir kaynak sağlamak amacı ile hazırlanmıştır..

Gelecekte daha detaylı ve resmi Sunucu Entegrasyon Rehberi yayınlanacaktır.

Sunucu entegrasyonu sırasında olabilecek herhangi bir tatsızlığı önlemek adını lütfen bu rehberi inceleyiniz.Yakında resmi rehber yayınlanacaktır..

1. Sunucu entegrasyon planı
    >> Bu planla ilgili bildirim yakında yayınlanacaktır.

2. Hedef Sunucu

3. Sunucu Entegrasyon Poliçesi
    1) Character
    Sunucu entegrasyonu sırasında aynı karakter isimlerinden varsa,isimler şu kriterlere göre değiştirilir: Character Level, EXP, ve son logout zamanı.

2) Character slot
    Kısa bir süre için, birleştirilen sunucularda maksimum 20 character’ e izin verilir. 3 ay sonra birleştirilen sunucularda sadece en iyi 4 character kalacaktır.
    Fazladan character’ ler3-aylık sure içerisinde otomatikman silinir.. Character silme şu kriterlere göre yapılır: Character Level, EXP, ve son logout zamanı.
    Bu sebeple lütfen 4 ana karakteriniz dışında kalan fazladan karakterlerinizi siliniz.

3) Storage

Sunucu entegrasyonu sonrasında siz storage’ ınızı açtığınız zaman karşınızda 2 adet belirecektir.Bunlardan birisi eski diğeri ise yeni olandır. Eski olandan item’ larınızı yeni olana taşımak amacıyla yapılmıştır.
    Eski storage , sunucu entegrasyonu sonrası 3 ay sürelidir.Biz, siz değerli oyuncularımıza bu 3 aylık süreniz dolmadan eşyalarınızı taşımanızı öneririz.Aksi halde istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz.

4) Guild

Sunucu birleşimi sonrası, Guild(Lonca) bilgisi korunacaktır.Fakat,
    Lonca isimleri aynı ise, sadece bir lonca ismini koruyacaktır diğeri değiştirilecektir.

Guild Level, guild point and guild foundation date will be considered for the decision and the guild masters will be authorized for renaming it.

5) Job

Eğer birleştirilen sunuculardaki karakterler farklı mesleklere sahipler ise bu mesleklerden sadece şu kriterlere göre en kararlı olanı korunacak ve diğerleri silinecektir:. Job level, job EXP, job rank.

6) Job Alias
    Tüm job alias isimleri sıfırlanacaktır. Lütfen birleştirilen sunucuda yeniden adlandırın.

7) Academy
    Academy bilgileri korunacaktır, fakat total sıralama yeniden yapılandırılacaktır honor puanlarına göre.

8 ) Fortress war

Sunucu birleşimi öncesi son kale savaşının galibi vergileri sunucu birşeşimi gününe kadar toplayabilir ama birleşim ile birlikte kale sahibi bilgileri sıfırlanacağından, sunucu birleşimi sonrası yapılacak ilk kale savaşı sonrası yeni galip kale sahibi edilecektir.

9) Consignment

Consignment(konsinye) sisteminin kullanımı sunucu birleşimine kadar kısıtlı olacaktır ve tarihleri yakın gelecekte anons edilecektir.

10) Pet & fellows

Tüm pet & fellows isimleri sıfırlanacak fakat birleşme sonrası yeniden adlandırılabilir.

Yeniden belirtiriz ki, çok yakın bir zamanda detaylı rehber yayınlanacaktır sunucu birşeşimi ile ilgili yukarıdaki bilgiler değişebilir.

Sizler için çeşitli etkinlikler ve sürprizler hazırladık , umarız hoşunuza gider.

Teşekkürler.

Saygılarımızla;

2. piemde

piemde Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    İnsanların emekleri boşa gidicek. Ama yeni başlayanlar içinde fırsat tabi ki yeni başlayan olursa...

3. GooN

GooN Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yapılmak istenilen şeyi anlayamadım

4. laskok16

laskok16 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bende anlamadım yapılmak istenen ney arkadaşlar ?

5. BayPipo

BayPipo Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcuyum
    honor bufflarım giderse bu oyunu bir daha oynamam charımıda silerim okadar emek verdik...

6. Tubifex

Tubifex Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    oyuncu sayısı en az olan serverları birleştirmeyi planlıyorlar

7) Academy
    Academy bilgileri korunacaktır, fakat total sıralama yeniden yapılandırılacaktır honor puanlarına göre.

7. BayPipo

BayPipo Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcuyum
    demek istediğim ben hera serverindeyim 296 mezunum var 3 tane buffum var fakat diğer svlerle birleşince daha ço kyapanlar var önüme geçecekler belki benim 1 tane bile bufum kalmıyacak

8. Tubifex

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    herada bildiğim kadarıyla oyuncu sayısı çok düşük değil zaten heranın bir birleştirmede olcağını zannetmiyorum ama joymax bu belli olmaz :D en başta aral tigris petra mena gibi serverlar birleşir oyuncu sayıları çok düşük. ilk görünen bunlar

9. duzceli81

duzceli81   gamer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

senin iş sakat benim swde ilk 5 1500-1200 puan var gerisini siz dusunun sen 300 mezunla anca benım swde 30.sırada yer alırsın işler kızışacak :S

10. GooN

GooN Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Server birleştirme işini aylar öncesinden konuşuyorduk... summer3:

11. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Artık silkroad çöküyor bence.

12. onurrap

onurrap Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    helios birleşir mi acaba ?

13. LasTRomanCe

LasTRomanCe Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler yani istedigimiz swye gecebilecekmiyiz?

14. Tubifex

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    bende heliostayım. bizim serverın birleşçeğini sanmıyorum. ama bellide olmaz joymax bu :D

hayır joymax belirlicek birleşecek olan serverları

15. IronyOfFate

IronyOfFate Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Geodesy and Photogrammetry Engineering
    Tahmin etmiştim böyle birşey olacağını bende 3 seninin ardında oyuna başlayacaktım oyundaki aktif oyuncuları görünce vazgeçtim.Eski oynadığım serverda kimseler kalmamış bence gerekirse serverların%70 ini birleştirirlerse mantıklı bir iş yapmış olurlar.Böyle bi durumda hem rekabet artar,benim gibi oyuna dönecek olanlar içinde belirttiğim sorunda ortadan kalkmış olur.