Mrb arkadaşlar ben oyunu-loaderı-Auto Patch Select programını vs. her bi seyini indirdim ama launcher'a tıkladıgımda önce hataya benzer bisey cıkıyor tamam dedigimde acılıyor ama ne Patch oluyor nede Start geliyor.. Topic altındaki tüm yorumları okudum denedigim saatler check saatleri de degil (Sanırım)__ acaba Patch yapabilmem içinyardımcı bi program ya da önerisi olan varmı?? bu arada Ver. 2.021 sanırım sorunum patch ile alakalı.. :roll:

Kardeş indirdim fakat oyuna giremiyorum bunun için normal silkroad'un olması gerekli mi ?

Kardeş indirdim fakat oyuna giremiyorum bunun için normal silkroad'un olması gerekli mi ?

burdakı download lınkı cok yavas ındıryor ... 10 saatte ındıryor baska hızlı ındırebılecektım bır lınk varmı saglam

ya üyelik ala mıyorum biri bnm için ala bilir mi lütfen karşılığında sjsroda şifremi vere bilirim

oleyy sonunda burdan inio eyw kardes cok saol sadece burdan ınıo 3 gundur arıyom

WildKing demiş ki:
Topic gzl olmuş melih eline saglık bilmeyenler buraya bakar öğrenirler ...

PS: sendemi döndun şu illete ben döndumde gene bırakcam gibi bune paso check ya :D

Ya kardeş bana yardım edermisin Lütfen (:

Kaydolduktan sonra onay mail'i atmıyorlar mı? Hem kendi sitesinden hemde extraloob'dan kayıt oldum ama mail gelmedi?

Slm arkadaşlar bende eski ecsro var eski ecsro nun içine bir dosya atsak sunworld sro olurmu yoksa Sunworld sroyu indirmemiz lazımı ?

Yukarı Alt