sunu nıe bole mal sıtelerden upload edıyorsunuz ki buralarda download programları calısmıyor sızın hıcmı aklınıza gelmıyor bu baska upload sıtesı yokda mı buraya upload edıyorsunuz.
baska link ekleyın de oradan ındırsin millet hızlı hızlı bune 12 saatte iniyo !

adam gibi bi download linki yokmu ya 50 kb dan yukarı cıkmıyo 800 ün altına inmezken :S

off başka siteye bakiyorum megaupload dan indirilmiyo buraya bakıyorum *** bir site indiremedim gitti bi oyunu ya

yaw arkadaslar baska siteye 100er mbden upload edemıyormsunuzz yaaa sorun yasıyor işte herkes suan bende yasıyorrum yaaa lütfennn ilgilenın artıkk

dostum sen şakamısın depositfiles ten başka link bulamadınmı paylaşacak ? hiç paylaşmasaydın daha iyiydi megaupload değilki bu 300 kb ile indiresin ...

paylaşım için teşekkürler bir sorum olucak bu şeyin ingilizce media.pk2si falan yokmudur. gerçi henüz oyuna girmeyi başaramadım ama. server listte ?? falan gözüküyor, el atıcak varsa iyi olur. teşekkürler kolay gelsin.

:S:S uye olunmuo bea:S:S: guvenlık kodumudr nedır demısın fırefox ındırırsen olur ındırdım olmuo:S

ya üye olup olmadıüımızı nasıl anlayacağız hangi resim çıkıcak bilmiyoruzki :S ben üye oldummu olmadımmı bilemiyorum şuan herşeyi uygun şekilde yaptım güvenlik koduda tamam

Yukarı Alt