Takımı
Galatasaray
~Sunworld Private Server~
Sunworld Private Server Nedir?
Enson çıkan çinlilerin kurduğu private servedir kendileri.^^
Exp Rate: 30x
Sp Rate: 30x
Drop Rate:20x
Level Cap:100
Skill Cap:100
Oyunda 100 lvl moblar samarkand ve constantinoplede bulunuyor.​
Nasıl Üye Olunur?
Üye olmak gayet basittir.2 yolunuz vardır üye olmak için:​
1)EXL Üzerinden Üye Olmak
2)Oyunun Kendi Sitesi Üzerinden Üye Olmak
- Resim Silinmiş.​
Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?
- Resim Silinmiş.​
Nasıl Download Edilir?
Burayı veya Burayı Tıklayarak Oyunu Rahatlıkla Download Edebilirsiniz.​
Oyunda Bot Bulunuyor Mu?Bulunuyorsa Nerden Bulabilirim?
Buraya Tıklayarak Auto Select Patch İndirebilirsiniz.Patch yapmak için sadece programı oyunun içine atmanız yeterlidir.^^​
Buraya Tıklayarak RegtoyLoader`i İndirebilirsiniz.Oyundaki Auto Select rangenizi arttırmanızı sağlar.Çalıştırmanız için oyunun içine atmanız gerekir.​
Buraya Tıklayarak Botu İndirebilirsiniz.Botun nasıl çalıştığını indirince anlarsınız.^^​

Hepsi bu kadar iyi oyunlar.^^

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Topic gzl olmuş melih eline saglık bilmeyenler buraya bakar öğrenirler ...

PS: sendemi döndun şu illete ben döndumde gene bırakcam gibi bune paso check ya :D

ironEyE Döndü ama oyunda Pek Denk Gelemedim Sadece geçen Gece pw sini hatırlamıştı Enson O zmn Girdi ama başka Bilmiyorum
Wild Kaçmadı benden Bu PS: sendemi döndun şu illete ben döndumde gene bırakcam gibi bune paso check ya :D
Bunu otomatik Saate Bağladılar bak Bu gece Saat 01:30da açılır saat 12:30 gibi Kapanır En Kısa Check Bu Sürüyor sayılır 13:00 gibi açılıyor daha sonra Saat 16:30 da Tekrar Check Kaçta açıldığını Bilmiyorum Ama 18:30 check Gece 1 e kadar Kapalı Gm Serverı Kontrol etmediği Sürece Kapalı tutuyor anlaşılan Çünkü Çin saatine göre Hep Açık Bide Galiba Çinde Bu Tür oyunlarda 3 Saaten Fazla oynamak Yasakmış Gibi Şeyler de duydum

Doritostan 49 tl lik Hediye Kartı Kazandım Bu arada Buna Silk Alabilirmiyiz acaba Fikri olan varmı

regtoy31 demiş ki:
ironEyE Döndü ama oyunda Pek Denk Gelemedim Sadece geçen Gece pw sini hatırlamıştı Enson O zmn Girdi ama başka Bilmiyorum
Wild Kaçmadı benden Bu PS: sendemi döndun şu illete ben döndumde gene bırakcam gibi bune paso check ya :D
Bunu otomatik Saate Bağladılar bak Bu gece Saat 01:30da açılır saat 12:30 gibi Kapanır En Kısa Check Bu Sürüyor sayılır 13:00 gibi açılıyor daha sonra Saat 16:30 da Tekrar Check Kaçta açıldığını Bilmiyorum Ama 18:30 check Gece 1 e kadar Kapalı Gm Serverı Kontrol etmediği Sürece Kapalı tutuyor anlaşılan Çünkü Çin saatine göre Hep Açık Bide Galiba Çinde Bu Tür oyunlarda 3 Saaten Fazla oynamak Yasakmış Gibi Şeyler de duydum

Doritostan 49 tl lik Hediye Kartı Kazandım Bu arada Buna Silk Alabilirmiyiz acaba Fikri olan varmı
Gerçekten böylemi check saatleri?

(_MrKorN_) demiş ki:
regtoy31 demiş ki:

Gerçekten böylemi check saatleri?
Genellikle Böyle oluyor Ama olağan dışı durumlarda olduğu oluyor

s.a iyi aksamlar. düzgün calısan bi auto pot yokmu.. siteden 1 tane indirdim oda hafif bir lagda basmıyor.. bana autopot önerirmisiniz dogru düzgün calısan..

eu gelmedi...skillerde geç vurmuyor denebilir hergun düzeliyor birazdaha ^^

Yukarı Alt