1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sunnet sexte zevki azaltiyormus

1. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 gun once gezerken hayatimda karsilastigim en ilginc protestolardan birine sahit oldum,
    Temelde adamlar sunnetin sadece bir yalandan ibaret oldugunu , sunnet olmayan insanlarin daha rahat hastalik kaptigi ve benzeri iddaalarin temeli olmadigini ve dunyanin en buyuk saglik organizasyonlarin hicbirinin sunneti saglikli bulmadigini soyluyorlar.
    Ayrica bu adamlara gore her zaman soylenilen sunnetsiz penisin temiz olmadigi olayinin sadece tecrubeyle asildigini soyluyorlar , 5 yasindan sonra sunnetsiz bir erkek temizligini zaten ogreniyormus o derinin.
    Adamlar bu sunnetin nasil basladigini anlattilar, tuylerim diken diken oldu aslinda sunnet orta cagda masturbasyon yapan erkege kilise tarafindan verilen ceza imis ama zamanla yayginlasmis, bunu kesenler demislerki eger biz masturbasyonda zevk veren parcayi kesersek bunlar devam etmezler , boylece gelenek haline gelip diger cogu yasaklar gibi global dinlerde kabul gormus.
    Konustugum adam bana normal bir kartpostal buyuklugunde kart verdi onyuzunde bu kartin senin penisinle ne ilgisi var diye arkayi cevirdiginde 2 tane carpici bilgi veriyor , ilki kesilen parca eger ereksiyon halinde yeterince genislerse kartpostal buyuklugune geliyormus , ikincisi ise dunyada sadece yuzde 35 lik bir kesim bu isi yapiyormuski en yuksek olan afrika ve orta dogudan sonra yuzde 50 ile amerika imis. Burada bir bilgi daha var , aunnet edilen kesim aslinda sol kolumuzdaki bir sinire bagliymis ve kesildiginde sinirle baglantisi kalmiyormus ki bu sinir beyinde insana en cok zevk veren ereksiyon dorugundaki sinirle ayni boyuttaymis , teoriye gore sunnetsiz insanlar bizim 4 saniye yasadigimiz hazzi 5 dakikalik sex boyunca yasayabilirmis ki bu da avrupada ki renkli sex hayatina ornektir sanirim.

2. Nebula

Nebula Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Onu bunu bilmem...
    Sexte zevki engelleyen bişey varsa o da sigara bence :D
    Bıraktım 10* fazlalaştı :)
    Sünnet.. Adı üstünde sünnet <<< kesilmeli

3. tuvok

tuvok Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar muh.
  4. Josephine

Josephine Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Mantıklı . :think:

5. 0live

0live Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    8O

6. tuvok

tuvok Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar muh.
    Güzel yeri yakalamışın makara:

7. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Kur 'an 'ı Kerim 'de yazıyordu sanırım sünnetin geçmişi öyle şaşırdıgınız hikayeyle alakalı falan değil. Adamlar tabiki hem dinimize laf sokmuşlar hemde din için yaptıgımız şeylerin yanlış oldugunu vurgulamak istemişler. 5 saniyede aldıgım zevki 5 dakika boyunca alabilmeleri çokta umrumda değil açıkçası, 5 saniyeyle de yetinmesini bilmek gerek yeri gelince .. Geçiniz.com

8. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    dini falan boşverin şunu bana diyebilir misiniz ? arkadaş ben sünnetlide sex yaptım sünnetsizde sex yaptım fark şurada şu şekilde var bunu diyen yoksa söylenecek sözde yoktur hepsi varsayımdır.

mantık olarak baktığımda sünnetsiz daha zevk alınır bu bariz anlaşılıyor, ama denemeden bilemem :P

9. Continuum

Continuum   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    :mrgreen: :mrgreen:

Ne fark eder ki sonuçta zevk yine aliyorsun. 5 snlık bile olsa.

10. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63

işte sen tipik bir Türk erkeğisin sex öyle basit olsaydı dünyada bunlar konuşulmazdı de bakayım bana tao'non 8cilt 3.bölümünü veya kamasutra'nın 5.cilt 6.bölümünü sen takıl paldır küldür mansiyon 5sn de bitsin wahhhh sex dediğin tam 90 dakika sürece 8)

11. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Guzelim ben Islamla ilgili olarak bir sey demismiyim camur atiyorlar diyorsun , aslina bakacak olursan kuranda sunnetle ilgili hicbirsey yok aksine siz her seyinizle kusursuz yaratildiniz ne bir eksik ne fazla diyen sureler var , Islama sunneti sokan insanlar sunu diyor Kuran muhammedi ve Ibrahimi ornek al dedi , evet demistir eminim ama bin yildan once yasamis insanlarin penis seklini ornek al demediginede eminim.

12. Metover

Metover Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Photoshop*
    90 dakika tabi boşuna çift kale maç demiyolar :D

13. XxAcuNxX

XxAcuNxX Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Biri Ağlıyarak Başlar Hayata Rahmetlen,Biri Veda E
    süper bir yorum tam ben yazıcaktım aynısını aynen katılıyorum. :wink1:

14. Mopneet

Mopneet   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    5 sn >> 5 dk :roll:

15. CukkaMix

CukkaMix Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok mantıklı çünkü penisin kafasına o deri sürterek zevki arttırır :lol:
    Ama dinimiz gereği kestiriyoruz yapacak birşey yok ^^

16. DaRKWaTcH

DaRKWaTcH Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sünnet kadınların rahim kanseri olmasını %10 oranında azaltır.

17. Gullugullugil

Gullugullugil Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  18. CukkaMix

CukkaMix Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Neresi saçma mantıklı olarak düşün , penis kafasına o deri sürtünce zevk almayacakmısın ^^ xD

19. XxAcuNxX

XxAcuNxX Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Biri Ağlıyarak Başlar Hayata Rahmetlen,Biri Veda E
    Biraz araştırma yaptım :

Sünnet Derisinin üç işlevi vardır : cinsel işlevi, koruyucu işlevi, ve duyarlılık işlevi

Doğum sonrasında genellikle sünnet derisi penise yapışık haldedir. Daha sonra kendiliğinden ayrılır. Bebeğe bez bağlandığı bu dönemdeki işlevi , penisi tahrişten ve yaralanmalardan korumaktır. Hayat boyunca da penis başını yumuşak ve nemli tutarak travma ve yaralanmalardan korur.(yani bizde birisi penisimize vurdugunda duydugumuz acı daha çok oluyormuş)

Sünnet derisindeki mukoza ve frenulum gibi belirli bölgeler; özellikle hassas dokulardan oluşmuştur ve cinsel zevke katkıda bulunurlar. Buradaki özelleşmiş sinir uçları, cinsel zevki ve kontrolü arttırır

Tanınmış kişilerin konu hakkındaki yorumları :

Nil Gün (Araştırmacı Yazar, "Sünnetle İlgili Yalan ve Gerçekler" kitabının yazarı)

Sünnetin sağlığa büyük zararları var. Kesilen sadece işe yaramaz bir deri parçası değil. O kesilen parça, içinde sinir uçlarının, kan damarlarının, salgı bezlerinin bulunduğu bir mekanizma. O işe yaramaz diye kesilen deri parçasının koruyucu görevi ve cinsel işlevi var. Sünnet olduktan sonra bir çok alanda erkek zarar görüyor. 6 bin yıllık bir gelenek bu.

Dr. Osman Sabuncuoğlu (Uzman psikiyatrist)

"4 - 6 yaş arasındaki erkek çocukları, "psiko - dinamik" olarak özel bir döneme girer. Babalarının kendilerine zarar vereceği, pipilerini keseceği türünde kaygıları vardır. Tam da bu süreçteyken sünnet edilmeleri, ileri yaşlarda cinsel hayatlarını olumsuz etkiler.

Dr. Haydar Dümen (Seksolog)

"Sünnet bütünüyle olumsuz bir eylemdir. Baştan sona yanlış. Çünkü, adı ister Tanrı, ister doğa olsun, evrenin süreçleri içinde bedenimizde ne bir hücremiz fazla, ne eksiktir. Bu yüzden doğa ya da Tanrı hatalı imalat yaratmaz. Sünnet 5 - 6 yaş arasında yapıldığında, psikolojik zararları daha fazla olur. Bu yaşlarda yapılan sünnet sonucunda, "Kastrasyon kompmleksi" dediğimiz, pipi kesilme korkusu oluşur. Bu da, psikoseksüel gelişim döneminde derin izler bırakır."

Prof. Dr. Cemil Topuzlu

"Güya sünnetin temizlik bakımından faydası varmış; sünnetsizlik yüzünden hastalıklar oluyormuş. Pekâla, bunu kabul edelim. Lakin binde bir kişide tesadüf olunan bu hastalıklar için bütün Müslüman çocukların mühim bir uzuvlarını hayatları pahasına kestirmek nedir ? Bence ileride vukuat gelmesi muhtemel hastalıklar için [çocuğu] sünnet ettirmek, ileride apandisiti patlar diye bütün çocuklarımızın apandisitlerini çıkartmayı tavsiye etmekten farklı değildir.

20. Gullugullugil

Gullugullugil Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herşeye sex açısından bakıyorsunuz,sağlık açısındanda düşünün biraz.