Beyler ben bir yıldır sro oynuyom. Bana hiç bi sun item düşmedi ve çevremdeki arkadaşlarımada. Unionumuzada ve rasladığım kişilerede muhabbet esnasında soruyom hep düştümü diye bazılarına düşmüş ama oda degresi düşük 8th degre sun düşen kimseyi tanımıyom bir yıldırda en az 1000 kişiye sormuşumdur bunu. Bu işte bi gariplik yokmu. Sonuçta bu kadar adamdan birkaçına sun düşmesi lazım değilmi. Düşmesi tamamen şans diyolar ama bu kadar adam dan birkaçına düşmezmi. Aklıma şöle bişey geliyor bu joymax yada gm ler tanıdıklarına bu sunları veriyor onlarda piyasaya sürüyor. Başka bi çıkar yol bulamadım. Bazı adamlara bakıyom full sun set soruyom sana çıktımı yok. Ama adam full sun set ve bu adam gibi kaç kişi var böle sun set demekki baya sun var ama herkese soruyom parayla almış. Bu işte bi gariplik yokmu sizce. Kimseye çıkmıyosa bu kadar sun nerden geliyo. Yok çıkıyosa o kadar adama sordum niye kimseye çıkmamış yoksa ben ve sorduklarım hep şanssız tayfasımı. :lol:

valla ben Xian gıbı eskı bı sorvırda oynuyorum bızde cıkma sansı cok az bızde bulan bulmus durumda ama guılden bı arkadas armor sun foot 8 deyer dusurmusdu nıya hunterlerde
turklerden sun bow sun glavie bıle dusuren var bızde ama bu saatten sonra bızde cıkma sansı cok az Sad

Siz 9dg Lere Konsantre Olun Serverın İlk 80 Leri Sunları Kaptı İlk 90 Olun Sonra 9 Gapla Sun Düsürmeye Calışın extraokk Hiç Yoktan Bir tane Düsürürsünüz :mrgreen:

arkadasa yeni karakter actıımda 1d sun warlock rod düsmüstü parlamasındanda bisi anlasılmıyo zaten kücücük bisey ^^

sun düşme işi oyundaki yüksek adamlaron sayısı ve oranıyla ilgili bide o gün item düşürme şşansı var onuda joymax ayarlıyor. o oran ogün yüksekse o gün içinde atıyorum 50 tane sos 15 tane som 3 tanede sun düşürme oranoı olarak ayarlanıyormuş. Bu bilgiler amerikalı bi GM den alıntıdır.

sun düşme şansı %0.00000001

4aydır niya sniperda kasıyom mazsimum +3 item düştü Evil or Very Mad

TurKKillS demiş ki:
Greece de HUNTER_TR diye biri vardı ondan mesela sun glaive i vardı 80 sınırı geldiginde düşmüştü şans lazım tabi bu olay cok oldu^^
HUNTER_TR bnm arkadasım ve ona 3 tane sun düştü.
2si Aynı yerde biri başka yerde.
Glavie ve kolyesi cave'de düşmüştü.
Fakat glavie'yi satıp akıllı bir iş yaptı ve bir tane daha bilgisayar aldı Wink Razz

_UuR_ demiş ki:
TurKKillS demiş ki:
Greece de HUNTER_TR diye biri vardı ondan mesela sun glaive i vardı 80 sınırı geldiginde düşmüştü şans lazım tabi bu olay cok oldu^^
HUNTER_TR bnm arkadasım ve ona 3 tane sun düştü.
2si Aynı yerde biri başka yerde.
Glavie ve kolyesi cave'de düşmüştü.
Fakat glavie'yi satıp akıllı bir iş yaptı ve bir tane daha bilgisayar aldı Wink Razz
bırak ya +4 basmak için benden elixir weapon istemişti hehehehe

ama şanslıydı ilk sun glaive ona çıktı banda 8 tane 8 dg garment item 550m ye sattım 2 sinide :) THX Q8 ^^ sadece o işe yarıyolar zati para b***k gibi adamlarda ne dersen alıyolar

uur beni tanıyabilcen mi :) hehehe bir zmnlar masterin dim Razz

A

Anonymous

Guest
74cool demiş ki:
bana sniperlerden sun chest armor hunterden sun boot garment düşmüştü
abicim ben artık sun itemden geçtim yani artık sun düşmücegine inandım . ben şimdi sadece item düşşün ona şükrediom ki oda 2 haftada bi zor düşüyor. haa eger olurda yanlışlıkla sun felan düşerse eminimki o da kesin ya yüzük yada küpe düşer , o da europe küpesi olur takamayız :lolmuch: şans yok abicim napalım. bizim guildde iceshot diye biri vardı adam 2 ayda 5 sun düşürdü magelerden gelde kafayı yeme Evil or Very Mad

bizim cafede abiye sun glavi düştü o gece 800 ytlye sattı troyda athenstekı abide 4 tane sun weapon vardı tamamen şanş işi bir kere athenste gavur arkdasla theıflık yapıyoz adamda sun glavie var pazartesi gecesidi salı gunu uptade baya bir kişi banlandı banlananlar arasınra sun glavie gavur arkdasımda vardı Sad

Bu işler nasip işi arkadaşlar ona veya buna cıkcak diye birsey yok, kısmetinden varsa düser yok ise düşmez. inşallah sizinde kismetinizde vardır. Ümidinizi kesmeyin düşer sizde ilerde bi sosun... Şayet bana sosun düşmedi diye üzülmüyorum oyle iyi arkadaşlarım vardıki bin sosun deil yüzbin sosuna degişmemem allah herkeze böyle arkadaşlıklar nasip etsin bence sundan önce... Ama bazı insanlar var ki arkadaşının güvenip vermiş oldugu degersiz bir itemi çalarak güvenini su istimal ediyor... kendince birini kandırdıgını düşünüyor ama halbuki kendini kandırmıs oluyor

Yukarı Alt