1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

SuN Guildi Sohbet & Başvuru bölümü. [ Emyln ]

1. KralYemre

KralYemre Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam ben persiadan Emyln :wink1: SuN guildi +76 tüm herkesi bekliyor. Yapmanız gereken tek şey bana ve ya yetkili bir kişiye Pm atmak :thumbsup:

Ayrıca tüm SuN guildini bu başlık altında görmek istiyoruz :beer:

2. destan78

destan78 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Emre sen buraya gelirsinde ben gelmezmiyim :P Persia serverında oynayıpta guildim yok diyen arkadaşlar guildimize sizleride bekleriz.Ama guilde girmeden önce şu şartları geçmeniz gerekecek;
    1-Adam gibi adam olacaksınız
    2-Bu oyunu oynarken zevk alacaksınız oyundaki diğer oyuncuları aşağılayarak küfür ederek değil
    3-Saçma sapan bir türkçe konuşuyorsanız biz sizi anlamayız anlayan kişilerin yanında olmanız daha makbul
    4-Guildimizde ve unionumuzda yerli yabancı bir çok arkadaşımız var yabancı olanlarla iyi geçinmeyi kabul ediyorsan
    5-Önce guild sonra unionla işbirliği içinde olmayı ufak kusurları kavgaları gözardı etmeyi kabul ediyorsan
    6-Gel yanımıza dediğimizde abi abla pre var adanalı başladı kız arkadaşımla gezicem gibi bahaneler uydurmayacaksan(gel dediysek bir sebebi vardır)
    7-90-100 lvl olup sırtını dönüp gitmeyeceksen,
    8-Guildte konuşulanları özel isimleri globalle ya da başka yerlerde dedikodu niyetine kullanmayacaksan,başkalarına muhbirlik yapmayacaksan
    9-Guildinde ki tüm arkadaşlarını benimseyecek koruyacak kollayacaksan
    10-Bazı kendini bilmez sanal kimlikleriyle kendilerini kral zanneden komik ve acınası insanları gözardı edip yoluna devam edeceksen.
    Aramızda seninde yerin var :)

3. janjan

janjan Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :headbang: Ben Persiadann derKonig Tüm server ve Persiadaki guiltlere Selam :headbang:
    :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :starving: :starving: :starving:

:santa: UMUT(derKonig)UMUT :santa:
    :buddha: PERSİA :bDownload
    u
    Download
    ddha: